پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۲۲۹۱
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
جمعی از عشایر بختیاری استان خوزستان ‌در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان حضور یافتند و برائت خود را از آشوبگران اعلام کردند.

شعارسال: جمعی از عشایر بختیاری استان خوزستان ‌در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان حضور یافتند و برائت خود را از آشوبگران اعلام کردند.

به دنبال ایجاد آشوب در برخی از نقاط کشور جمعی از عشایر بختیاری شهرهای مختلف خوزستان در دفتر نماینده ولی فقیه در این استان حضور یافتند.

عشایر بختیاری خوزستان در این تجمع با آیت‌الله سید محمدعلی موسوی‌جزایری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اهواز دیدار کردند.

در این دیدار عشایر بختیاری که از نقاط مختلف استان خوزستان در دفتر امام جمعه اهواز حضور یافتند برائت خود را از اغتشاگران و آشوبگران اعلام کردند.

عشایر بختیاری خوزستان در این تجمع بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان و آمادگی خود را برای اجرای فرمایشات ولی امر مسلمین جهان اعلام کردند.

در حاشیه این برنامه یکی از عشایر بختیاری اظهار داشت: ما کشور خود را دوست داریم و همچون دوران جنگ حاضریم جان خود را برای سربلندی آن فدا کنیم.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 13 دی 1396، کدخبر: 1618410، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: