پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۲۴۵۶
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۷
رییس شورای شهر تهران می‌گوید خبر دیدار اعضای شورای شهر تهران با رییس قوه قضاییه بزرگ نمایی شده است و این دیدار به دلیل احترام به رییس تازه قوه قضاییه است.

شعارسال: رییس شورای شهر تهران می‌گوید خبر دیدار اعضای شورای شهر تهران با رییس قوه قضاییه بزرگ نمایی شده است و این دیدار به دلیل احترام به رییس تازه قوه قضاییه است.

هنوز مشخص نیست پیروز حناچی در دیدارش با رییس قوه قضاییه چه مسائلی را مطرح کرده است. او چند هفته پیش به دیدار رییس تازه قوه قضاییه رفته است اما گزارشی در خصوص این دیدار به اعضای شورای شهر تهران نداده است و اعضای شورای شهر تهران در برابر این پرسش که شهردار تهران در این دیدار چه مسائلی را مطرح می کنند ابراز بی اطلاعی می کنند.

رییس شورای شهر تهران می گوید: در جلسه هم اندیشی اخیر شورای شهر با شهردار نیز سخنی در خصوص این دیدار مطرح نشد.

قرار بود اعضای شورای شهر تهران هم دیداری با ابراهیم رییسی داشته باشنداما محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران می گوید: رسانه ها خبر دیدار شورا با رییس قوه قضاییه را بزرگ کرده اند.

او به اسکان نيوز می گوید: ابتدا از شما یک گلایه دارم که خبر دیدار با رییس قوه قضاییه را بیش از حد بزرگ کرده و ایجاد شبه شد ،سوال ازمن این بود که شما به دیدار رییس قوه قضاییه می روید و طبیعی است که با توجه به تغییر رییس قوه قضاییه به دیدار رییس تازه قوه قضاییه بریم.

وی ادامه می دهد : وقتی هم که به دیدار رییس قوه قضاییه برویم که تنها احوالپرسی نمی کنیم بلکه یک سری حرف هایمان را هم به آنها می زنیم. اما خبر درخواست دیدار با رییس قوه قضاییه به شکلی بازتاب داده شد که ما می خواهیم برخی پرونده ها مانند املاک و ... را فعال کنیم و یک جمله احترام آمیز من به آقای رییسی بزرگ نمایی شد. ما درخواست ملاقات با آقای رییسی را داریم چون ایشان تازه آمده و ما باید احترام بگذاریم و حرف هایمان را هم در این دیدار بزنیم و مشکلاتمان را بگوییم و همه موضوعات و مشکلات را هم مطرح می کنیم.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته ازسایت خبری اسکان نیوز، تاریخ انتشار:18 خرداد 1398 ، کدخبر:20279 ،www.eskannews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین