پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۱۸۷
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۶
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اجرای طرح جهادی نگهداشت شهر با محوریت «شهر، شهروند و شهرداری» خبر داد.

شعارسال: مجتبی یزدانی در جلسه شورای معاونین خدمات شهری شهرداری تهران که با حضور جمعی از مدیران این حوزه و معاونین خدمات شهری مناطق ۲۲گانه در سالن کنفرانس این معاونت برگزار شد،گفت:همه ما در حوزه خدمات شهری اعضاء یک خانواده هستیم و تمامی مسائل و مباحث موجود این حوزه را با کمک و همراهی یکدیگر رفع خواهیم کرد و انشالله با لطف پروردگار متعال و همدلی، همراهی،سعی و کوشش شما شاهد پیشرفت روزافزون این معاونت در موضوعات مختلف شهری خواهیم بود.

یزدانی در ادامه با بیان این که حوزه معاونت خدمات شهری حوزه بسیار گسترده ای است، گفت:همه شما به حیطه کاری و موضوعات مرتبط به حوزه خدمات شهری در سطح مناطق ۲۲گانه مسلط و اشراف کامل دارید و مطمئن هستیم که با سعه صدر و تلاش مضاعف در جهت رفع مسائل و مشکلات حوزه کاری خود از هیچ کوششی فروگذار نخواهید کرد.

وی بر بازدید میدانی مدیران از سطح نواحی و مناطق و تسریع در رفع مشکلات تاکید کرد و گفت:کارها و اقدامات شما در سطح مناطق گویای عملکرد شما است و ما انتظار داریم که شهر تهران در تمامی موضوعات خدمات شهری بویژه در حوزه نگهداشت همیشه تمیز و آراسته باشد.

یزدانی در ادامه سخنان خود بر ارائه ایده و نقطه نظرات معاونین خدمات شهری تاکید کرد و گفت:از نظرات و پیشنهادات شما در جهت ارتقای حوزه معاونت خدمات شهری استقبال خواهیم کرد.

*تاکید بر افزایش کیفیت خدمات

وی ضمن تاکید بر تدابیر دکتر قالیباف شهردار محترم تهران مبنی بر «افزایش کیفیت خدمات» خاطرنشان کرد:خواسته ها و نیازهای شهروندان را در حوزه خدمات شهری رصد کنید و با تمام توان در جهت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان گام بردارید.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران بر ارتباط مستمر معاونین با شهرداران نواحی و نیز با نیروها و زیرمجموعه ها تاکید کرد و گفت:نسبت به شهرداران نواحی دیدگاه پدرانه داشته باشید و آنان را هدایت و راهبری کنید و ضمن احترام متقابل در موضوعات مختلف یاری رسان آنان باشید تا فضای کار هموار و کارها به نحو مطلوب به انجام رسد.

*معاونت خدمات شهری و مناطق ۲۲گانه باید در راستای برنامه پنج ساله حرکت کنند

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه این جلسه از اجرای طرح جهادی نگهداشت شهر با محوریت «شهر، شهروند و شهرداری» خبر داد و بر توجه ویژه بر روند اجرای این طرح تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر نظارت بر عملکرد پیمانکاران،تفکیک زباله از مبدا،شستشوی مخازن و زیرمخزنی ها و مباحثی از این دست تاکید کرد و گفت:با دقت بسیار بر تمامی موضوعات خدمات شهری نظارت کامل داشته باشید.

یزدانی در ادامه با اشاره به برنامه پنج ساله در حوزه خدمات شهری، اذعان کرد: معاونت خدمات شهری و مناطق ۲۲گانه باید در راستای برنامه پنج ساله حرکت کنند و برنامه ریزی های لازم و دقیق در جهت تحقق این امر صورت گیرد.

*ارزیابی عملکرد نواحی و مناطق به صورت ماهیانه

وی در ادامه بر تهیه اطلاعات پایه بصورت جامع و دقیق در خصوص موضوعات مختلف حوزه های خدمات شهری مناطق ۲۲گانه تاکید کرد و گفت:وظیفه داریم در حوزه خدمات شهری به کارها و اقداماتمان در جهت ارتقای این حوزه شتاب بیشتری دهیم، ضمن این که عملکرد نواحی و مناطق به صورت ماهیانه ارزیابی می شود.

یزدانی در ادامه اذعان کرد:حوزه معاونت خدمات شهری و معاونت فرهنگی و اجتماعی در کنار یکدیگر می توانند اقدامات بسیار خوبی را در سطح شهر تهران و در موضوعاتی چون آموزش های شهروندی و... به انجام برسانند.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: 22تیر1395، کدخبر: 3711828: www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین