site traffic analytics افشای تخلف جدیدی در انتخابات شورایاری‌ها برای ثبت‌نام یک کاندیدای خاص! | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۴۴۲۹
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۱
با وجود اینکه ثبت‌نام از کاندیداهای شورایاری‌ها در دوره پنجم تا ۱۵ تیر اعلام شده بود اما مسئولان برگزار‌کننده در اقدامی خلاف قانون، ۱۰ روز پس از پایان مهلت ثبت‌نام، اقدام به ثبت مشخصات یک کاندیدای خاص کردند و ی موفق به حضور در شورایاری‌ها شد!
شعارسال: مدیریت شهری تهران در تاریخ 4 مرداد ماه انتخابات شورایاری‌ها را برگزار کرد، انتخاباتی که مملو از تخلفات رنگارنگ بود در عین حال اصلاح‌طبان اصرار دارند که القاء کنند که کمترین تخلف در این انتخابات انجام شد اما با گذشت چند روز از این انتخابات اسناد و مدارک جدید‌تری دال بر تخلفات گسترده در انتخابات توسط اهالی محلات اعلام می‌شود.

این بار مدارکی از تخلف جدیدی از سوی برخی از کاندیدها که عموماً از طیف موافق مدیریت شهری تهران هستند، منتشر شده است؛ بر اساس آنچه از قبل اعلام شده بود کاندیداها پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها از سوم تا پانزدهم تیر فرصت داشتند تا با مراجعه به سامانه shorayari.tehran.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.

در حالیکه سید حمید طحایی؛ دبیر ستاد اجرایی هیئت مرکزی انتخابات شورایاری‌ها در همان زمان اعلام کرده بود که ثبت‌نام پس از پایان زمان اعلام شده(15 تیر) غیرقانونی است! اما ...

اما اخبار و گزارشات حکایت از آن دارد که در تاریخ 25 تیر ماه و 10 روز پس از پایان مهلت ثبت‌نام قانونی کاندیداها، سامانه shorayari.tehran.ir در 25 تیر مجدداً باز شده و پس از بارگذاری مشخصات "سلمان طاهرنژاد و پریچهر سلطانی" مجدداً سامانه بسته‌ شده است!

بر همین اساس انتظار می‌رود هیئت نظارت بر انتخابات که وظیفه نظارتی را بر انتخابات به عهده داشته است به وظیفه خود عمل کند و درباره این تخلف و تخلفاتی از این دست شفاف‌سازی کند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: 10 مرداد 1398 ، کدخبر: 2066624 ، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین