site traffic analytics انعقاد ۱۴۰ قرارداد در گردهمایی فناورانه صنعت غذایی | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۰۹۲۴
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۰
در حاشیه گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت غذایی که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در حال برگزاری است، ۱۴۰ قرارداد و تفاهم‌نامه میان شرکت‌های حاضر در این رویداد منعقد شد.

شعارسال: در دو روز نخست گردهمایی سه روزه فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت غذایی که در محل صندوق نوآوری در حال برگزاری است، ۱۴۰ قرارداد و تفاهم‌نامه به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان میان شرکت‌های حاضر در این رویداد به امضا رسید.

بعد از ظهر روز دوشنبه با حضور دکتر سورنا ستاری، معاون علمی رئیس جمهور، سه توافق‌نامه در این گردهمایی میان شرکت‌های حاضر منعقد شد.

اولین توافق‌نامه میان دو شرکت با موضوع ارائه راهکار افزایش ماندگاری دونات و اشترودل بود که این توافق‌نامه با ارزش ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به امضا رسید.

توافق‌نامه‌ای میان دو شرکت دیگر در خصوص استفاده از پرتی انرژی در کارخانه تولیدکننده انواع نوشیدنی‌ها برای تولید برق توسط سیستم CHP به ارزش ۷ میلیارد تومان منعقد شد.

توافق‌نامه دیگری میان شرکت آرد قدس رضوی و یکی از شرکتهای دانش‌بنیان فناوران در رابطه با طراحی و ساخت ماشین‌ آلات و تجهیزات خط فرآوری کینوا به ارزش سه میلیارد تومان در حضور معاون علمی رئیس‌جمهور منعقد شد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار:11شهریور1398 ، کدخبر: 98061105904: www.isna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین