پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۴۰۷۰۵
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با تاخیر مترو تهران- کرج گفت: مشکلی در این خط وجود ندارد و اگر چنین اتفاقی رخ داده باید از دید سوءمدیریت به موضوع نگاه کرد.

شعارسال: رئیس شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با تاخیر مترو تهران- کرج گفت: مشکلی در این خط وجود ندارد و اگر چنین اتفاقی رخ داده باید از دید سوءمدیریت به موضوع نگاه کرد.

 یکشنبه روز گذشته خبری مبنی سرگردانی مسافران به دلیل تاخیر در مترو خط ۵ در خبرگزاری برنا منتشر شد.

در این خبر عنوان شد ‌تمام سفرهای قطارهای خط ۵ مترو تهران از صادقیه به مقصد کرج و بلعکس با تاخیر و به صورت عادی انجام می‌شد. این موضوع باعث سرگردانی هزاران مسافر از صبح شده بود و...

محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در رابطه با این مشکل گفت: خط مترو تهران-کرج کمبود واگن و کمبود لوکوموتیو ندارد. این خط دارای پرسنل لازم است. متخصصین هم حضور دارند و تعمیرگاه هم دارد. اگر تاخیری اتفاق می‌افتد ناشی از سوءمدیریت است که نباید اینگونه باشد.

او در پاسخ به این سوال که متولی قطار تهران-کرج چه کسی است؟ اظهار کرد: شهرداری تهران و شرکت مترو متولی این خط است. اگر چنین اتفاقی رخ داده باید از دید سوءمدیریت به موضوع نگاه کرد مگر اینکه مشکل قطعه یدکی پیدا کرده باشند که از آن بی‌اطلاعم.


شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا ،تاریخ انتشار: 30مهر1398،کدخبر:914424 ،www.borna.news

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین