پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۵۰۰۳۶
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
پنجمین همایش مبارزه با فساد روز دوشنبه ۱۸ آذر ماه جاری توسط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با محوریت نقش و مسئولیت بخش خصوصی در مبارزه با فساد براساس کنوانسیون مبارزه با فساد سازمان ملل متحد برگزار شد.

شعار سال: پنجمین همایش مبارزه با فساد روز دوشنبه ۱۸ آذر ماه جاری توسط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با محوریت نقش و مسئولیت بخش خصوصی در مبارزه با فساد براساس کنوانسیون مبارزه با فساد سازمان ملل متحد برگزار شد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای سنت چهار سال گذشته خود، امسال نیز به مناسبت نهم دسامبر، روز جهانی مبارزه با فساد، همایشی با همین عنوان و در راستای پیگیری نقش‌آفرینی و مسئولیت بخش خصوصی در مقابله با فساد، برگزار کرد.

پنجمین همایش مبارزه با فساد، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما و با حضور تعداد زیادی از نمایندگان بخش خصوصی و تشکل‌ها برگزار شد و علاوه بر روسای اتاق‌های بازرگانی تهران و ایران، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد نیز در این مراسم سخنرانی کرد.

هم‌چنین پانلی با حضور چند تن از مدیران تشکل‌های مردم‌نهاد که در حوزه مبارزه با فساد فعالیت دارند، برپا شد و این محققان و چهره‌های دانشگاهی در مورد ریشه‌های شکل‌گیری فساد و راهکاری مقابله با آن سخت گفتند.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، تاریخ انتشار 18 آذر 98، کدخبر: 647، www.tccim.ir
 
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: