پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۵۳۳۶۵
تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
در بازی فینال مسابقات فوتسال جام برند‌های برتر ایران، تیم فوتسال بانک‌پاسارگاد در ضربات پنالتی با نتیجه ۶ بر ۵ از سد تیم شرکت ایراکام گذشت و قهرمان این دوره از مسابقات شد.

شعار سال:در بازی فینال مسابقات فوتسال جام برند‌های برتر ایران، تیم فوتسال بانک‌پاسارگاد در ضربات پنالتی با نتیجه ۶ بر ۵ از سد تیم شرکت ایراکام گذشت و قهرمان این دوره از مسابقات شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، چهارمین دوره‌ی مسابقات فوتسال جام برندهای برتر با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی برگزار شد. در این دوره از مسابقات تیم فوتسال بانک‌پاسارگاد موفق شد با شکست تیم فوتسال شرکت ایراکام در بازی فینال، مقام اول را از آن خود کند. به این ترتیب تیم شرکت ایراکام مقام دوم را کسب کرد و تیم‌های فوتسال بانک‌سامان و بانک دی به‌طور مشترک به مقام سوم این مسابقات دست یافتند.

گفتنی است در این دوره از مسابقات که در سالن کشتیرانی مجموعه شیان برگزار شد، تیم‌های فوتسال بانک پاسارگاد، روزنامه خبر ورزشی، شرکت YE، شرکت آسان‌پرداخت، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، بانک سامان، شرکت ایراکام، صنایع رباتیک روبوفا، شرکت نوو نوردیسک و بانک دی شرکت کردند.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری اطلاع رسانی بانک پاسارگاد،تاریخ انتشار:8دی1398،کد خبر:941،www.bpi.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: