پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۵۲۸۰
تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
در پی ماجرای شیوع کرونا و رکود کسب و کارها،برخی از مالکان تاکسی های برون شهری با مشکلاتی مواجه شده اند که از آن جمله اقساط عقب افتاده و بانکی است که به عنوان تسهیلات گرفته اند.بنابراین به حمل مسافر درون شهری روی آورده اند که مجبور به استفاده از بنزین آزاد می شوند.

شعار سال: به‌تازگی و به‌دنبال رکود ناشی از اپیدمی کرونا در کسب‌وکارها برخی مالکان خودروهای تاکسی برون‌شهری و یا تاکسیرانان فرودگاه امام خمینی که خودروهای خود را اقساطی تهیه کرده‌اند با دردسرهایی مواجه شده‌اند. اقساط آنها عقب افتاده و بانکی که از آن تسهیلات گرفته‌اند به آنها اخطار داده است.

برخی از این افراد به دنبال چاره‌ای برای جبران هستند. از آنجا که کاربری این نوع تاکسی‌ها جا‌به‌جایی مسافر بین شهرها است سهمیه بنزین آنها نیز لزوما منوط به سفرهای برون‌شهری است. با توجه به کاهش ترددهای بین‌شهری، صاحبان این تاکسی‌ها به دنبال یافتن راهی برای اقساط عقب افتاده و حمل مسافر درون‌شهری مجبور به استفاده از بنزین آزاد هستند. از طرفی این خودروها از تسهیلات شرکت تاکسیرانی مانند بیمه بیکاری و طرح ترافیک برخوردار نیستند.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری گسترش نیوز،تاریخ انتشار:21اردیبهشت1399،کد خبر:98661،www.gostaresh.news

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین