پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۹۴۷۴
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳
گزارش تصویری از مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت مادر تخصصی (هلدینگ) توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه «میدکو»را می توانید در خبر زیر مشاهده نمایید که با حضور بیش از 86 درصد از سهامداران روز دوشنبه 12 خردادماه سال 1399در محل سالن آمفی تاتر ساختمان ستاد میدکو در تهران برگزار شد.
شعار سال: این مجمع با حضور بیش از ۸۶ درصد از سهامداران روز دوشنبه ۱۲ خردادماه سال ۱۳۹۹ در محل سالن آمفی تاتر ساختمان ستاد میدکو در تهران برگزار شد.
مجمع عمومی فوق العاده میدکو
هچنین با عنایت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خصوص بیماری کرونا و در راستای اجرای نامه شماره ۱۰۴/۳۱ به تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ستاد ملی مبارزه با کرونا و مصوبه مدیریت محترم نظارت بر ناشران بورس و اوراق بهادار مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده میدکو به صورت زنده از طریق وب سایت آپارت پخش شد.

در ابتدای جلسه و پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید، هیأت رییسه مجمع بر اساس ماده ۱۰۱ قانون تجارت و ماده ۳۰ اساسنامه شرکت به ریاست هیأت مدیره شرکت، جناب آقای دکتر قاسمی واگذار شد.

وی پس از حضور در جایگاه ریاست مجمع و اخذ رأی از سهامداران با اکثریت آرا جناب آقای امین تفرشی و علی فرخی را به عنوان ناظرین و خانم دکتر نعیمیان را به عنوان منشی جلسه انتخاب و در جایگاه هیأت رییسه مستقر نمودند. همچنین جناب آقای عطوفی به نمایندگی از موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود و آقایان رجبی و نیک عهد نمایندگان محترم سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسه حضور داشتند.

در این جلسه پس از ارائه گزارش هیأت مدیره توسط جناب آقای دکتر پورمند مدیر عامل محترم شرکت و نمایش فیلم از اقدامات انجام شده در سال گذشته و همچنین ارائه گزارش عملکرد سال ۹۸ میدکو توسط جناب آقای دکتر ابراهیمی مدیر محترم برنامه ریزی، توسعه و تکنولوژی میدکو، قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ به تصویب رسید.

بر این اساس، به ازای هر سهم مبلغ ۲۷۳ ریال سود تقسیم شد و "موسسه حسابرسی رایمند" به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و "موسسه حسابرسی رایا رهیافت" به عنوان بازرس علی البدل تعیین شدند. تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیأت مدیره و تعیین پاداش عملکرد هیأت مدیره نیز از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بود.

همچنین در مجمع عمومی فوق العاده افزیش سرمایه شرکت از مبلغ ۳۵/۵۰۰ میلیارد ریال به ۶۰/۰۰۰ میلیارد ریال به تصویب رسید و برای ۲ سال در اختیار هیأت مدیره قرار گرفت و مقرر گردید مرحله اول آن به میزان ۹۷۰۰ میلیارد ریال (معادل ۲۷ درصد) سرمایه فعلی بلافاصله پس از مجمع اجرایی گردد.

گزارش تصویری از مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت مادر تخصصی (هلدینگ) توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه «میدکو»


۱۲ خرداد ۱۳۹۹
تهران؛ دفتر و ستاد مرکزی میدکو

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری میدکو، تاریخ انتشار:۱۲ خرداد ۱۳۹۹، کد خبر:۲۷۰، www.midhco.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین