پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۹۷۶۶
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
پیروز حناچی شهردار تهران در رابطه با دستفروشی اظهار کرد: در شرایط اقتصادی سخت، جمع‌آوری دستفروشان مطابق قانون باید به ما‌به ازای آن، راهی برای امرار معاش این افراد باز شود.
شعارسال: پیروز حناچی شهردار تهران در رابطه با دستفروشی اظهار کرد: در شرایط اقتصادی سخت، جمع‌آوری دستفروشان مطابق قانون باید به ما‌به ازای آن، راهی برای امرار معاش این افراد باز شود.
 
راه را برای امرار معاش دستفروشان باز میکنیم
شهردار تهران گفت: طبق قانون شهرداری نسبت به سد معبر وظیفه دارد و از آن طرف نیز به دلیل انسانی وظیفه داریم که مسیری را باز کنیم و معمولاً و تا قبل از شرایط کرونا اینچنین بود و وقتی که مسیری را با هدف انتظام‌بخشی جمع می‌کردیم بازارچه‌های محلی باز می‌کردیم که البته این مسئله، موضوع دائمی ماست و در حال پیگیری هستیم
 

حناچی ادامه داد: از آن طرف نیز این مسئله ذینفعان مختلفی را دارد در پیاده‌رو‌ها شهروندان انتظار دارند که پیاده رو‌ها باز شود و ما هم وظیفه قانونی برای بازگشایی داریم. کسبه نیز مالیات و هزینه‌های مختلف پرداخت می‌کنند و انتظار بازگشایی مسیر‌های پیاده رو‌ها را دارند.

وی در پایان گفت: این مسئله راه میانه‌ای دارد و آن هم بازار‌های محلی است که روزانه و یا ساعت خاصی باز باشند که البته مکان‌هایی در تهران داریم که سال‌ها این بازارچه‌ها فعال هستند و جزء مواردی است که در حال پیگیری است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از گسترش، کد خبر:۱۰۲۵۲۲، تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹، www.gostaresh.news
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین