پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۹۱۴۵۴
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹
فرمول براندازی و نابودی تمدنی یک جامعه بسیار ساده است. حمله به سه مولفه جوانان، زنان و خانواده. با نابودی این سه مولفه، تمدن نابود می شود. قصد تند روی و مته به خشخاش گذاشتن اثرات فضای مجازی را نداریم، اما هوشیاری و حضور نازدارنده، متناسب با توسعه فناوری لازم است.

شعار سال : ابتذال لجام گسیخته و فحشای سازمان‌یافته از صدقه سر شبکه نفوذ، عدم نظارت‌ها و اخلال در ایجاد شبکه ملی اطلاعات منجر به امتداد و اشاعه فساد و فحشا از شبکه‌های اجتماعی خصوصا اینستاگرام به برخی اپلیکیشن‌های دوست یابی و گفتگوی موبایلی شده.

اپلیکیشن‌های نوظهوری همانند ″تیک تاک و لایکی″ با ارائه ویدئو با مضامین پورنوگرافی و جنسی به بستری برای براندازی بنیان‌های اخلاقی و زدودن پرده‌های عفاف، حیا و غیرت به‌صورت ویژه در میان ″نوجوانان″ تبدیل شده‌اند.

در صورت غفلت و رخوت مسئولین و نهادهای نظارتی، نسل جوان و نوجوان کنونی تهی از مفاهیم انسانی و اسلامی خواهد شد.

تسری این محتوا به فضای عمومی جامعه بحران اجتماعی را رقم زده و فراتر از آن زمینه یک انقلاب جنسی و آماده سازی عقبه ″آندولس‌سازی″ ایران، با توجه به مهیا بودن برخی عوامل دیگر خواهد بود.  

با توجه به جامعه مخاطب این فضاها نیاز است این مسئله با ″اولویت ویژه″ مورد توجه مسئولان قوه قضائیه و بویژه مسئول فضای مجازی قوه قرار گیرد و نهادهای متولی ذیربط نیز از خواب زمستانی بیدار شده و به فکر جایگزینی برای اپلیکیشن‌های مبتذل باشند.

تعداد بازدید : 15

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال ، برگرفته از فضای مجازی

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین