پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۳۶۳۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
سخنان تند احمد جهان بزرگی، عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی علیه برخی از مدیران دولتی در مناظره زنده شبکه چهار برنامه زاویه، حاشیه ساز شده است. شاید برخی از جنبه‌ها را راست گفته باشد، اما چنین سخنان تندی بهتر می‌بود در کرسی‌های آزاد اندیشی زده می‌شد نه برنامه زنده تلویزیونی.

  شعار سال:دکتر حجت السلام احمد جهان بزرگی، عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ، انتقادات تند همراه با چاشنی توهین را علیه روحانی در مناظره زنده برنامه زاویه شبکه چهار  ، بیان کرد. تندی سخنان چنان بود که دکتر افروغ ، با تعجب و یکه خوردگی به سخنان گوش نموده و سر فرود آورد.

جهان بزرگی بیان داشته که برخی از مسئولان احتمالا در منزل و در پای منقل به مسائل مردم رسیدگی می کنند( تاکید بر اسیر لذت و لحظه شدن و بی تفاوتی به ورود همه جانبه برای حل مشکلات مردم) . با تعمیم دادن نقل قول از یکی از وزرای قبلی، در خصوص خوردن شیر خر در کودکی ، بیان نموده که برخی از مسئولان و وزرا در جمهوری اسلامی یک لیوان شیر خر خورده اند تا مسئول شده اند .

لازم به توضیح است که  احمد جهان بزرگی ، متولد 1334 شیراز بوده و شروع دروس حوزوی  او از سال 1360 در مدرسه دینی مجتهدی  آغاز گردیده و ادامه دروس حوزوی تا به امروز در فقه و اصول (درس خارج) ادامه داشته است. همچنین نامبرده  موفق به اخذ مدرک لیسانس علوم سیاسی در دانشگاه تهران (1364)؛اخذ مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی از دانشگاه شهید بهشتی (1372)؛اخذ مدرک دانشوری علوم سیاسی از دانشگاه تربیت مدرس (1377)؛ دکترای علوم سیاسی از دانشگاه تهران شده است.

جهان بزرگی ، تدریس در دانشگاههای تهران از سال 1365 در دروس علوم سیاسی و معارف اسلامی را در کارنامه خود دارد و مدیر گروه علوم سیاسی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی از سال 1375 تا 1381 بوده است.

تعداد بازدید : 85


اختصاصی پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال، برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شیخ گمنام
Lithuania
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۰
0
0
دمش گرم حرف حق تلخه
برا همین روحانی و دارو دسته اش
دادشون دراومده...
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: