پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۸۴۲۸
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
وجود جوی‌های فاضلاب بدون سرپوش در کوت عبدالله نه تنها به لحاظ سلامتی و بهداشت مردم را در خطر قرار داده است که جان شهروندان خردسال این شهر را نیز به خطر انداخته است. مرگ دانیال نواصری کودک ۳ ساله اهل این منطقه به دلیل سقوط در یکی از این جوی‌های فاضلاب موضوعی است که چند روز اخیر خبرساز شده است.
شعار سال: کوت عبدالله مرکز شهرستان کارون در خوزستان شهر جدیدی است که در زمستان ۱۳۹۱ از ادغام مناطق کوت عبدالله، شهرک بسیج، استیشن، کواتر، خزامی، کوی شهید عباسپور، درویشیه، شریعتی‌یک، کوت نواصر، کوی منتظری، گاومیش آباد، گندمکار، هادی‌آباد ایجاد گردیده‌است.

در کوت عبدالله نه خبری از جمع آوری زباله است و نه شبکه آب و فاضلاب شهر ساماندهی شده است. این شرایط به قدری وخیم است که کودکان کوت عبدالله به لحاظ جانی در خطر قرار گرفته اند. این کودکان در جوی‌های فاضلاب لبریز از تعفن و لجن میفتند و اگر بخت با آن‌ها یار نباشد که کسی نجاتشان دهد، جان خود را از دست داده اند.

کوت عبدالله با شهر اهواز تنها ۳دقیقه فاصله دارد، اما به لحاظ امکانات رفاهی، شهری و بهداشتی در بدترین شرایط ممکن قرار گرفته است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از دیده بان ایران، تاریخ انتشار ۲۹ بهمن ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۰۲۲۵۴، www.didbaniran.ir.
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: