پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۹۴۷۸
تاریخ انتشار : ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از عدم همکاری تامین اجتماعی در به روز رسانی لیست بیمه رانندگان ناوگان تاکسیرانی کشور خبر داد.
شعار سال: مرتضی ضامنی در تشریح آخرین وضعیت بیمه رانندگان تاکسی با ابراز تاسف از اینکه تامین اجتماعی همکاری لازم در این حوزه را انجام نمی‌دهد، افزود: علی رغم اینکه قول‌هایی که توسط مدیرعامل این سازمان در رسانه ملی داده شد و جلسات بسیاری هم برای حل این مشکل برگزار شد و تفاهمی نیز میان تامین اجتماعی و سازمان شهرداری‌ها منعقد شد، اما همچنان این مهم محقق نشده است.

وی تاکید کرد: از آبان ماه فهرست پایلوت ۷۰۰۰ نفره حذفی‌های بیمه رانندگان تاکسی و فهرست رانندگان تاکسی واجد شرایطی که باید بیمه آن‌ها اضافه شود تحویل تامین اجتماعی شده است، اما تاکنون هیچ اتفاقی در این زمینه نیفتاده است.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در بخش دیگری از صحبت‌های خود درخصوص بسته‌های معیشتی رانندگان تاکسی همزمان با ایام نوروز گفت: بسته معیشتی و پرداخت تسهیلات را باید دولت به تصویب برساند که تاکنون چیزی در این ارتباط به ما ابلاغ نشده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از قطعه‌نیوز، تاریخ انتشار ۴ اسفند ۹۹، کد خبر: ۱۳۶۰۵، www.ghatenews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: