پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۳۵۲۵
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
هنرمند دیشموکی در کهگیلویه وبویراحمد با حکاکی روی سنگ آثاری زیبا و فاخر خلق کرده است.

شعار سال: این هنرمند دیشموکی باابزاری ساده‌ از جمله پیچ هنرنمایی جوان هم استانی با حکاکی روی  روی سنگ آثار زیبایی در زمینه آیه‌های قرآن، شعر، نقوش برجسته خلق می‌کند.

محمدجواد اندیشه بدون استاد و با علاقه شخصی از کودکی سنگ‌ها را می‌تراشید تا توانست به مرحله‌ای برسد که زیبایی‌های شگفت انگیزی با خط خوش و زیبای فارسی و نستعلیق بر روی سنگ ایجاد کند.

وی با ورود به دانشگاه و استفاده از اساتید مجرب توانست در کنار سنگ تراشی، مجسمه‌های زیبایی در خصوص صلح و دوستی و حفظ طبیعت به جشنواره‌ها و نمایشگاه بین اللملی همچون جشنواره صلح دانشگاه اوبرلین آمریکا ارسال کند و پوستر یکی از آثارش را در آنجا به نمایش بگذارد.

طراحی جلد گلستان سعدی روی یک سنگ ۵۰۰ کیلویی و ترسیم شعار رونق تولید رهبر معظم انقلاب روی سنگ از جمله آثار فاخر این هنرمند هم استانی است.

کسب مقام تقدیر ویژه در همایش بین المللی نقش ادیان دراخلاق، صلح، عفو و دوستی، عرضه پوسترصلح در نمایشگاهی دردانشگاه ابرلین آمریکا، برگزیده سومین جشنواره فعالیت‌های برتر دانشجویی استان فارس از جمله فعالیت‌های این هنرمند هم استانی است.

 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  ، تاریخ انتشار: 19 فروردین  1398  ، کدخبر: ، www.iribnews.ir،2395450

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین