پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۰۰۳۵
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۸
مجری برنامه سلام تهران، قدسیه صالحی، توبیخ شد.
شعارسال: مدیر شبکه پنج سیما تأکید دارد که مجری "سلام تهران" بدون هماهنگی با سردبیر و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخته است.
 
 برنامه "سلام تهران" و پلاتوی خانم مجری در فضای مجازی واکنش‌های متعددی را به‌همراه داشته است، وقتی قدسیه صالحی در جریانِ قطعی برق این چنین به‌کنایه می‌گوید: "چه‌کاری است؟! همین الآن دولت را تحویل بدهید! خسته‌اید اداره کنید تحویل بدهید زودتر! مردم شما را درک می‌کنند. فیلم‌هایی از اتفاقات بعدی قطعی برق آمده که دل همه را درد می‌آورد و شما چطوری دل‌تان به درد نمی‌آید و... و انتقاداتی که به‌دنباله آن آمده است. "
 
 
تعداد بازدید : 4


پیگیر شدیم که گویا این مجری با تذکر و توبیخی روبه‌رو شده است. سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما درباره این اتفاق و توبیخ خانم مجری توضیحاتی داده است که در ادامه بخوانید.

اشناب تأکید کرد: شبکه پنج سیما به‌عنوان عضوی کوچک از خانواده دغدغه‌مند رسانه ملی، همدلی با مردم شریف و رشید کشور را افتخار می‌داند و انعکاس مشکلاتشان را وظیفه خود می‌داند. در روز‌های اخیر که قطع بی‌برنامه برق مشکلات فراوانی را بر مشکلات جاری مردم افزوده و فرصت را برای دشمنان قسم‌خورده ایران عزیز مهیا کرده است تا کلّیت نظام را به ناکارآمدی متهم کنند، وظیفه رسانه‌ای حکم می‌کند زبان گویای مردم و پل ارتباطی آن‌ها با مسئولان باشد. بدون تردید ادای این وظیفه باید حرفه‌ای، هوشمندانه و به‌دور از عواطف و هیجانات فردی باشد.

او درباره مجری برنامه "سلام تهران" و حواشی‌ای که در فضای مجازی به وجود آمده است، گفت: خانم قدسیه صالحی که از مجریان جوان و دغدغه‌مند سیما است، در برنامه "سلام تهران"، نتوانست بر اندوه و احساسات شخصی غلبه کند و بدون هماهنگی با سردبیر برنامه و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نامبرده منجر شد.

شعارسال، بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۴۰۰، کد خبر: ۲۵۳۵۲۴۳، tasnimnews.com.
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین