پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۰۹۹۲
تاریخ انتشار : ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
بررسی ابعاد مختلف مشکل آب آشامیدنی در خوزستان، نشان می‌دهد بار بر زمین مانده ۳۰ سال مدیریت لیبرال و ۸ سال دولت مختل باعث وجود این مشکل است و اکنون سپاه و بسیج در حال آبرسانی موقت و دائم به این استان هستند. ‏
شعار سال: مشکل آب در ‎خوزستان سه دسته است. آب آشامیدنی، آب شغل برای احشام و نهایتا آب محیط زیست مخصوصا مشکل تالاب هورالعظیم که در هر سه مورد، بسیج و سپاه در حال برداشتن بار دولت مختل از دوش مردم هستند.

۲۰۲۳۹۶۹ در ماجرای آب شرب بیشترین مشکل مربوط به شهر‌های سوسنگرد، هویزه، حمیدیه، شادگان، دهدز و رامشیر است که آب رسانی سیار به روستا‌های این مناطق با ده‌ها تانکر توسط سپاه در حال انجام است.

در همین رابطه به اقدامات موقت مثل آبرسانی سیار بسنده نشده و سپاه از امروز فاز اول آبرسانی پایدار به روستا‌های هویزه را با احداث ۹ کیلومتر خط لوله آغاز کرد. فاز دوم احداث خط لوله آب به حمیدیه نیز از دیروز آغاز شده است.

همچنین برای تامین آب مربوط به شغل (دامداری و گاومیشداری و...) در برخی از مناطق ‎خوزستان، سپاه از هفته گذشته آبرسانی به احشام روستاییان را آغاز کرده است.

گرچه برای تامین آب شغل مناطق روستایی ‎خوزستان پیگیری‌های سپاه به رهاسازی آب سد کرخه تا ۱۵۰ متر مکعب بر ثانیه منجر شد و بر اساس گزارش‌های رسیده هم اکنون آب به مناطق پایین دست رسیده است.
آبرسانی سیار به مردم، اجرای خط لوله انتقال آب به مناطق روستایی برای رفع پایدار مشکل، آبرسانی به احشام و... تا رفع کامل مشکلات که نیازمند استقرار ‎دولت ضدفساد و کارآمد است، ادامه خوهد داشت.
 
خلاصه‌ای از گزارش نیاز آبی خوزستان و اقدامات انجام شده
 
خلاصه‌ای از گزارش نیاز آبی خوزستان و اقدامات انجام شده
خلاصه‌ای از گزارش نیاز آبی خوزستان و اقدامات انجام شده
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت بلاغ، تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۴۰۰، کد خبر: ۴۵۳۲۹۰، www.bloghnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین