پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۰۲۵
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۲
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هدف آمریکا از اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه ایران را به اغتشاش کشور جامعه دانست و گفت:، ولی جوانان انقلابی از تحریم فرصت ساخت و اکنون کشور در حوزه‌های مختلف عمران، انرژی، هسته‌ای، نانو و قدرت نظامی به پیشرفت‌های خوبی رسیده است.
شعار سال: سردار سرلشکر حسین سلامی در نشست با بسیجیان در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه حضور در گیلان برای من یک افتخار بسیار بزرگ و ارزشمند بوده است اظهار کرد: استان گیلان شهدای بسیار زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و وجود هشت هزار نشان دهنده سند فداکاری نسبت به اسلام و ولایت است
 
وی با تاکید بر لزوم توجه به پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: تکلیف پاسداری از انقلاب بسیار مهم است و باید از تمام لحظه برای تحقق این امر استفاده کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه استکبار برای به ذلت کشاندن نظام جمهوری اسلامی افزود: جمهوری اسلامی امروز در موقعیت رفیعی در جهان بوده و حوادث زیادی را پشت‌سر گذاشته است به طوری که اگر این حوادث در هر کشوری به وجود می‌آمد نظام سیاسی آن کشور با فروپاشی مواجه می‌شد.

سرلشگر سلامی با بیان اینکه کشور‌های غربی در ۴۳ سال گذشته انواع تحریم و مشکلات را برای مردم ایران ایجاد کرده اند، گفت: در جنگ‌های جهانی اول و دوم بین ۲ طرف جنگ یک توازن برقرار بوده است، ولی در ۴۳ سال گذشته کشور‌های غربی علیه ملت ایران تحریم‌های ظالمانه‌ای را اعمال کرده است.

وی با اشاره به رو زوال رفتن کشور‌های غربی در برابر جبهه مقاومت بیان کرد: دشمن مدام در نزوال قدرت بوده است و این به یک روال تبدیل شده و ادامه‌دار است، زیرا در ابتدا دشمن به فروپاشی نظام جمهوری اسلامی فکر می‌کرد و آن را در دستور کار خود قرار داده بود و حتی از همه امکانات بهره جست، ولی ملت ایران با تکیه به نیروی ایمان به موفقت رسیدند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در زمان پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا در بهترین نقطه نفوذ خود در جهان بود، افزود در نظام کفر هر کشوری که قوی‌تر است پیروز است، ولی کشور‌های مسلمانان با تکیه به نیروی ایمان خود در برابر قدرت‌های برتر به پیروزی می‌رسند از این رو پیروزی انقلاب و خروج آمریکا از کشور به معنای واقعی بعثت بوده است.

سرلشگر سلامی با اشاره به برنامه استکبار به منظور توطئه علیه ملت ایران و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: آمریکا در ۴۳ سال گذشته در تمامی لحظه‌ها انواع جنگ‌ها را علیه ملت ایران آغاز و از همان ابتدا به دنبال خنثی‌سازی روحیه مقاومت و مبارزه با استکبار بوده است.

وی قدرت آمریکا را قدرتی پوشالی دانست و گفت: مقام معظم رهبری در پیچیده‌ترین توطئه‌ها پرچم عدالت را درست گرفت و با تدبیر، ایمان، حکمت هیمنه این کشور با قدرت پوشالی را به شکست وا داشت.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به هزینه هفت هزار میلیارد تومانی آمریکا به منظور تشکیل اراضی قدرتمند در خاورمیانه بیان کرد: آمریکا هفت هزار میلیارد دلار برای ارتش خود در خاورمیانه هزینه کردند، ولی با مقاومت مردم اکنون این ارتش فرسوده شد و میزان بیکاری در کشور آمریکا در حال افزایش و کرونا همچنان در آن کشور ادامه دار است.

سرلشگر سلامی با ابراز خرسندی از خودکفایی جمهوری اسلامی در حوزه ساخت پالایشگاه در کشور افزود: تمام پالایشگاه‌های کشور قبل از انقلاب توسط کشور‌های غربی ساخته می‌شد، ولی اکنون بزرگترین پالایشگاه نفت کشور توسط سپاه ساخته شد.

سلامی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی دارای جوانان نخبه و دانشمند بسیار خوبی در عرصه‌های مختلف است، بیان کرد: امروز پایگاه‌ها محور گسترش جهاد علیه کشور‌های مستکبر بوده و بر این اساس تمامی پایگاه‌ها در جمهوری اسلامی باید از ظرفیت جوانان نخبه در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی کمک کنند.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۰، کدخبر: ۸۴۵۳۷۸۲۸، www.irna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین