پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۶۸۳۴
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۹
منطقه گلدشت بدون اینکه زیرساخت مناسبی در حوزه آب، فاضلاب و … در آن اجرایی شده باشد توسعه یافته است و در حال حاضر دچار مشکل فاضلاب و رها شدن نخاله‌های ساختمانی و پسماند‌ها در معابر است که این موضوع اهالی منطقه را با بیماری‌های گوارشی و تنفسی جدی روبرو کرده است.
شعار سال: کوی گلدشت در ۵ کیلومتری جاده اهواز –خرمشهر واقع شده و یکی از قدیمی‌ترین مناطق اهواز محسوب گردیده و گفته می‌شود بالغ بر ۲۰ هزار نفر جمعیت دارد. مشکل فاضلاب و زباله این منطقه، مشکل جدیدی نیست و سال‌های سال است که ادامه دارد.

گلدشت اهواز شهرداری دارد؟
در سال‌های اخیر به دلیل مشکلات اقتصادی و سوءمدیریت‌ها شاهد رشد سریع و نامتوازن مناطق حاشیه اهواز نظیر گلدشت بوده در حالی که ساخت و ساز‌ها به صورت روزانه در این مناطق ادامه داشته این مناطق جایی در سند توسعه شهری اهواز نداشتند و به همین بهانه خدمات‌رسانی دستگاه‌های دولتی و شهری به شکل محدودی در این مناطق صورت گرفته است.
 
گلدشت اهواز شهرداری دارد؟

کوی گلدشت اهواز یکی از مناطق محروم حاشیه اهواز است که در این سال‌ها به سرعت توسعه پیدا کرده بدون اینکه زیرساخت مناسبی در حوزه آب، فاضلاب و ... در آن اجرایی شده باشد. این مسئله موجب به وجود آمدن انواع مشکلات و دردسر‌ها برای اهالی این منطقه شده و به خصوص در ایام بارندگی شرایط زندگی را در اینجا بسیار سخت و طاقت‌فرسا کرده است.

تعداد بازدید : 2

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، برگرفته از منابع گوناگون
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین