پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۰۳۱۷
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
مدیرکل دامپزشکی اصفهان گفت: هیچ کدام از پناهگاه‌های سگ‌های بلاصاحب در استان، مجوز و استاندارد اداره کل دامپزشکی را ندارند.
شعار سال: «دکتر شهرام موحدی» گفت: پناهگاه‌های سگ‌های بلاصاحب مورد تأیید دامپزشکی نیستند؛ مکاتبه‌ای با استانداری و دفتر امور شهرداری صورت گرفته است و قرار است شهرداری ها، برای تأیید پناهگاه‌ها به ما مراجعه کرده و پروانه و مجوز فعالیت را دریافت کنند.

مدیرکل دامپزشکی گفت: جمع آوری سگ‌های بلاصاحب و نگهداری از آن ها، جزو وظایف شهرداری‌ها است، اما دامپزشکی در حوزه تزریق واکسن هاری، فعالیت گسترده‌ای انجام داده است.

۱۸ هزار قلاده سگ در اصفهان، سال گذشته از سوی کارشناسان دامپزشکی استان با اعتبار دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان علیه بیماری هاری واکسینه شدند.

به گفته مدیرکل دامپزشکی عادت اشتباهی که در میان مردم رواج یافته است، غذا دادن به سگ‌های بلاصاحب بوده که کاری اشتباه است، زیرا باعث افزایش میل آن‌ها به تولید مثل شده و دخالت در محیط زیست محسوب می‌شود.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی حکیم مهر، تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰، کد خبر:۶۸۰۵۶، www.hakimemehr.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین