پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۲۸۳۴
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
مسئولان وزارت بهداشت و درمان هشدار سازمان بهداشت جهانی در خصوص مشاهده واکسن آسترازنکای تقلبی در منطقه شرق مدیترانه را مرتبط با ایران ندانسته و بیان داشته اند که تمامی واکسن‌هایی که در نظام واکسیناسیون کشور در مراکز و پایگاه‌های کشور استفاده شده اعم از آسترازنکا و یا دیگر واکسن‌ها مستقیما از شرکت‌های تولید کننده در دنیا خریداری شده و با نظارت دقیق در سطح کشور توزیع و مصرف شده است. اما گویا این هشدار در سطح مناطق شرق مدیترانه واقعیت داشته و باید با حساسیت بیشتری به چرخه واردات و نوع محصولات وارد شده، توجه نشان داد.
شعار سال: سازمان بهداشت جهانی با صدور هشدار پزشکی شماره ۷/۲۰۲۱: واکسن جعلی کووید-۱۹ AstraZeneca از شناسایی واکسن جعلی کرونا AstraZeneca در منطقه شرق مدیترانه خبر داد.
 
هشدار سازمان بهداشت جهانی در خصوص آسترازنکای تقلبی واقعیت دارد؟

در این هشدار گفته می‌شود واکسن کووید-۱۹ جعلی AstraZeneca (ChAdOx۱-S [نوترکیب]) در ایران شناسایی شده و در اکتبر ۲۰۲۱ به WHO گزارش شده است. سازنده اصلی واکسن COVID-۱۹ AstraZeneca (ChAdOx۱-S [ نوترکیب]) نشان داده است که محصول تقلبی است. اگر محصولات تقلبی فوق را در اختیار دارید، لطفا از آن‌ها استفاده نکنید.

اگر از این فرآورده‌ها استفاده کرده اید، یا با استفاده از این فرآورده‌ها دچار یک واکنش نامطلوب و یا عوارض شده‌اید، به شما توصیه می‌شود که فوراً از یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی واجد شرایط مشاوره پزشکی بخواهید و این حادثه را به مقامات ملی_نظارتی یا مراکز ملی نظارت دارویی گزارش دهید.
 
هشدار سازمان بهداشت جهانی در خصوص آسترازنکای تقلبی واقعیت دارد؟


پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از کانال تلگرامی مجمع فعالان اقتصادی
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین