پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۳۲۵۹
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۵
استاندار هرمزگان گفت: تاکنون بیش از ۹۰ درصد از حریم ساحلی در اختیار دستگاه‌های اجرایی در هرمزگان رفع تصرف و آزاد سازی شده است.
شعار سال: بنا به دستور رییس جمهور و با تاکید مهدی دوستی، در ادامه آزادسازی اراضی ساحلی استان، با حضور فرماندار بندرعباس و نماینده معاونت عمرانی استانداری هرمزگان، ۱۸هزار مترمربع از اراضی ساحلی در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به منظور رعایت حریم قانونی دریا، با هماهنگی مسئولان مربوطه آزادسازی شد.

دوستی گفت: پس از دستور رییس جمهور، تاکنون بیش از ۹۰ درصد از حریم ساحلی در اختیار دستگاه‌های اجرایی در هرمزگان رفع تصرف و آزاد سازی شده است.

وی افزود: دستگاه‌های دولتی، کار آزاد سازی سواحل و رعایت حریم ۶۰ متری را بعد از دستور ریاست جمهوری به صورت داوطلبانه انجام دادند و بخش عمده‌ای از سواحل رفع تصرف و آزاد شده است.

رییس جمهور پس از سفر به استان گیلان و بعد از بازدید از تصرفات سواحل این استان از سوی مجتمع‌های دولتی، طی دستوری مستقیم خواستار رفع تصرفات و رعایت حریم ۶۰متری دریا شده است.
 
رفع تصرف ۱۰۰ درصدی سواحل هرمزگان از دستگاه‌های دولتی

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۲۹۹۶۸۱، borna.news
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین