پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۷۴۸۱
تاریخ انتشار : ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳
به دنبال آگهی مزایده محصولات مجتمع باغات شرکت کشت و صنعت مغان شنیده‌ها از ابهام در واگذاری آن به یک فرد غیربومی حکایت دارد.
شعار سال: به دنبال آگهی مزایده محصولات مجتمع باغات شرکت کشت و صنعت مغان شنیده‌ها از ابهام در واگذاری آن به یک فرد غیربومی حکایت دارد.

شنیده می‌شود در حالی این فرد غیربومی با مبلغ ۳۹ میلیارد تومان برنده این مزایده شده است که یک فرد بومی که از سرمایه گذاران منطقه پارس آباد بوده پیشنهاد ۶۰ میلیارد تومانی برای این مزایده داده است، اما مورد قبول واقع نشده است!

اختلاف قیمت ۲۱ میلیارد تومانی این فرد بومی درحالی بالاتر از قیمت فرد غیربومی برای اجاره باغات پیشنهاد شده است که مشخص نیست چرا با وجود رقم بالایی که فرد بومی برای اجاره محصولات باغی کشت و صنعت مغان داده موافقت نشده و قیمت پیشنهادی فرد غیربومی که به مراتب قیمت پایین تری برای اجاره داده مورد موافقت قرار گرفته است؟

افکار عمومی خواستار شفاف سازی و ورود نهاد‌های نظارتی به مزایده محصولات باغی مجتمع کشت و صنعت مغان و نحوه واگذاری آن و حصول نتیجه آن هستند.
 
پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از کانال تلگرامی آران و مغان
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین