پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۷۴۵
تاریخ انتشار : ۰۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
روسای ۵ دانشگاه علوم پزشکی کشور توسط وزیر بهداشت منصوب شدند.
شعار سال: بر اساس این احکام، دکتر آرش خجسته، دکتر حبیب غزنوی، دکتر محمدکاظم وکیل، دکتر ارسلان خالدی فر، دکتر سعید گل فیروزی به ترتیب به عنوان روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی هوشمند، زاهدان، فسا، شهرکرد، گلستان منصوب شدند.

احکام وزیر بهداشت به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر آرش خجسته
سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی هوشمند

پیرو ابلاغ شماره ۱۴۵۱/۱۰۰ مورخ ۲۶/۱۰/۱۴۰۰ و با توجه به نامه شماره ۸۰۱۲/۱۴۰۱/دش مورخ ۲۶/۰۵/۱۴۰۱دبیر محترم کمیته تایید صلاحیت روسای دانشگاه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبه چهل و هشتمین جلسه کمیته مذکور، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هوشمند منصوب می‌شوید. تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی و شرعی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است در انجام وظایف مربوطه موفق و موید باشید.

جناب آقای دکتر حبیب غزنوی
سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

پیرو ابلاغ شماره ۱۷۴۴/۱۰۰ مورخ ۲۲/۱۲/۱۴۰۰ و با توجه به نامه شماره ۸۰۱۲/۱۴۰۱/دش مورخ ۲۶/۰۵/۱۴۰۱دبیر محترم کمیته تایید صلاحیت روسای دانشگاه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبه چهل و هشتمین جلسه کمیته مذکور، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان منصوب می‌شوید. تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی و شرعی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است در انجام وظایف مربوطه موفق و موید باشید.


جناب آقای دکتر محمدکاظم وکیل
سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی فسا

پیرو ابلاغ شماره ۱۲۳۲/۱۰۰ مورخ ۲۲/۰۹/۱۴۰۰ و با توجه به نامه شماره ۸۰۱۲/۱۴۰۱/دش مورخ ۲۶/۰۵/۱۴۰۱دبیر محترم کمیته تایید صلاحیت روسای دانشگاه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبه چهل و هشتمین جلسه کمیته مذکور، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی فسا منصوب می‌شوید. تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی و شرعی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است در انجام وظایف مربوطه موفق و موید باشید.


جناب آقای دکتر ارسلان خالدی فر
سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرکرد

پیرو ابلاغ شماره ۱۲۸۸/۱۰۰ مورخ ۰۱/۱۰/۱۴۰۰ و با توجه به نامه شماره ۸۰۱۲/۱۴۰۱/دش مورخ ۲۶/۰۵/۱۴۰۱دبیر محترم کمیته تایید صلاحیت روسای دانشگاه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبه چهل و هشتمین جلسه کمیته مذکور، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرکرد منصوب می‌شوید. تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی و شرعی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است در انجام وظایف مربوطه موفق و موید باشید.


جناب آقای دکتر سعید گل فیروزی
سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان

پیرو ابلاغ شماره ۱۵۵۷/۱۰۰ مورخ ۱۶/۱۱/۱۴۰۰ و با توجه به نامه شماره ۸۰۱۲/۱۴۰۱/دش مورخ ۲۶/۰۵/۱۴۰۱دبیر محترم کمیته تایید صلاحیت روسای دانشگاه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبه چهل و هشتمین جلسه کمیته مذکور، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان منصوب می‌شوید. تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی و شرعی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است در انجام وظایف مربوطه موفق و موید باشید.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری پرسون، تاریخ انتشار:۲ شهریور  ۱۴۰۱، کدخبر:۴۱۲۵۷۸، www.purson.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین