پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۴۷۶۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
آیلار حقی شب ۲۵ آبان توسط یک خودروی سواری مقابل مجتمع پیاده می‌شود. وی در حالی‌که تعادل ندارد به سمت محوطه مجتمع می‌رود و متاسفانه به داخل گودال بزرگ ساختمانی که در مجاورت مجتمع در حال ساخت‌وساز است سقوط می‌کند. این امر دستمایه‌ای برای ضدانقلاب برای کشته‌سازی جدید شد.

شعار سال: در روز‌های اخیر و در راستای پروژه کشته‌سازی رسانه‌های ضد انقلاب موارد مختلفی مشاهده شده است که مرگ افرادی که هیچ ارتباطی با حوادث اخیر نداشته را به دروغ به اغتشاشات مرتبط کرده و مدعی می‌شوند که در تجمعات بدست نیرو‌های انتظامی و امنیتی کشته شده‌اند.

یکی از این موارد دروغ که توسط برخی جریانات معاند در فضای مجازی مطرح می‌شود، کشته شدن دختر جوانی به نام «آیلار حقی» دانشجو دانشگاه آزاد علوم پزشکی تبریز در تبریز است که مدعی‌اند در اغتشاشات تبریز کشته شده، اما خبر مربوط به فوت وی توسط اورژانس در نقطه‌ای که اصلا تجمعی در ۵۰ روز گذشته نبوده سقوط در محل گودبرداری جنب برج شهران (برج مسکونی ۳۱ طبقه) تبریز بوده است.

تعداد بازدید : 255
 
تعداد بازدید : 195
اظهارات پدر آیلار حقی درباره حادثه
ماجرا از زبان نگهبان برج شهران...

 «یوسف عبادزاده»، نگهبان برج شهران در مصاحبه‌ای با اشاره به زمان حادثه که حدود ساعت ۹ شب ۲۵ آبان‌ماه بود، می‌گوید: «دیشب نگهبان لابی بودم؛ برای صرف شام به نگهبانی آمدم، حدود چند دقیقه بعد یک خودرو ۲۰۶ نوک‌مدادی که برایم ناشناس بود داخل آمد؛ همکارم آقای کرم‌شایان نیز که نگهبان درب برج شهران است همراه من مشغول صرف شام بود، به همکارم گفتم که این خودرو ناشناس است و به دوربین ورودی پارکینگ نگاه کردم که دیدم خانمی از ماشین پیاده شد و رفت؛ من نیز از اتاق بیرون آمدم تا از راننده در این خصوص سوال کنم؛ از وی پرسیدم که این چه کسی بود داخل آوردی؟ وی نیز جواب داد: «من همیشه ایشان را این‌جا پیاده میکنم، تو کی هستی؟؛ بعد یک اسمی به من گفت که یادم رفت، من نیز بعد از یک ربع به لابی رفتم.»

این نگهبان برج شهران در ادامه تعریف می‌کند: «همکارم زنگ زد زود بیا نگهبانی؛ من نیز رسیدم و دیدم که باعجله به طرف برج فایند که فونداسیونش ریخته شده و قصد ساخت مجتمع تجاری دارند می‌روند؛ آنجا من هم از لابی محوطه رفته و پایین را نگاه کردم که در تاریکی خانمی را از دور دیدم و همکارم با ۱۱۰ و اورژانس و آتش نشانی صحبت کرد؛ لحظاتی بعد آگاهی به محل حادثه آمده و وقتی دوربین را چک کرد، دیدیم که ۲۰۶ این خانم را پیاده کرده و رفته است و اون خانم هم از طرف ورودی پارکینگ داخل برج نشده و پشت ساختمان رفته است.»
 
تعداد بازدید : 160

روایت کارشناس اورژانس حاضر در محل حادثه...

کارشناس اورژانس استان نیز با اشاره به این‌که «حدود ساعت ۲۲ شب یک مورد سقوط غیرهمتراز اعلام شد که تا ۱۰ دقیقه رسیدیم؛ حادثه دیده تنفس داشت، ولی فاقد هوشیاری و روبه شکم افتاده بود و شکمش متورم شده و خونریزی داخلی داشت.»

وی ادامه می‌دهد: «با کمک عوامل آتش‌نشانی داخل آمبولانس گذاشته و دیدیم که ایست قلبی_تنفسی کرده و با سی. پی. آر به بیمارستان شهدا انتقال دادیم که نبض مریض برگشت، اما لحظاتی بعد فوت کرد.»

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی جزئیات حادثه منجر به فوت دختر جوان تبریزی را تشریح کرد.

ابراهیم محمودی در پی وقوع حادثه افتادن دختر جوان تبریزی به نام آیلارحقی در محل گود‌برداری جنب برج شهران تبریز اعلام کرد: به محض اطلاع از وقوع حادثه از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در صحنه حضور یافته و با هماهنگی و دستورات ویژه دادستان عمومی و انقلاب تبریز و با شکایت خانواده متوفی تیم مجربی از کارآگاهان پلیس آگاهی براساس وظایف ذاتی و قانونی تحقیقات لازم در این خصوص آغاز و تا این لحظه ۳ نفر از مرتبطین در این حادثه شناسایی و دستگیر، و تحقیقات پلیسی در حال انجام می‌باشد که اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: با بررسی مدارک و شواهد و مستندات در محل حادثه مشخص شده متوفی ازیک دستگاه خودرو سواری در جلوی پارکینگ ساختمان پیاده شده و پس از دقایقی حادثه برای وی رخ داده است.

محمودی در ادامه گفت: با توجه به موج سواری رسانه‌های معاند در خصوص موضوعات اخیر کشور و بهره برداری معاندین از حوادث روزمره جهت تشویش و فریب افکار عمومی، مردم عزیز به اخبار رسانه‌های ضد انقلاب توجه نکرده و اخبار از رسانه‌های موثق دنبال کنند.  

تعداد بازدید : 126

لحظه ورود آیلار حقی به محوطه مجتمع شهران تبریز

آیلار حقی شب ۲۵ آبان توسط یک خودروی سواری مقابل مجتمع پیاده می‌شود. وی در حالی‌که تعادل ندارد به سمت محوطه مجتمع می‌رود و متاسفانه به داخل گودال بزرگ ساختمانی که در مجاورت مجتمع در حال ساخت‌وساز است سقوط می‌کند.

 
تناقضات روایت‌های ضدانقلاب از نحوه فوت آیلار حقی

تناقض تا کجا؟

وقتی ضدانقلاب خودش نیز در روایت دچار تناقض می‌شود، بالاخره سقوط، ضرب و شتم و یا گلوله ساچمه‌ای؟

رسانه‌های معاند برای بهره‌برداری سیاسی از فوت خانم آیلار حقی با دستاچگی روایت‌های متناقضی را منتشر کرده اند. برخی مدعی شده اند وی با ضرب و شتم کشته شده و برخی دیگر ادعا کرده اند با گلوله ساچه زن کشته شده و برخی دیگر گفته‌اند وی به یک ساختمان پناه برده بود که توسط نیرو‌های امنیتی به پایین پرت شده است.
 
تعداد بازدید : 128

خبرسازی آنهم با چاشنی دستپاچگی این باگ‌های مهم و آشکار را به دنبال دارد.

از شب گذشته، اما رسانه‌های ضد انقلاب، در ادامه پروژه نخ‌نمای کشته‌سازی ادعا کردند این جوان در تجمعات دیشب تبریز کشته شده است!

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از منابع گوناگون
اخبار مرتبط
برچسب ها: لحظه ورود آیلار حقی به محوطه مجتمع شهران تبریز ، ماجرای سقوط آیلار حقی به گودال در تبریز ، بهره‌برداری سیاسی از فوت خانم آیلار حقی ، تناقضات روایت‌های ضدانقلاب از نحوه فوت آیلار حقی ، ماجرای فوت آیلار حقی ، روایات متناقض از جریان فوت آیلار حقی ، بهره برداری ضد انقلاب از ماجرای فوت آیلار حقی ، خبرسازی ضد انقلاب از مرگ آیلار حقی ، اظهارات پدر آیلار حقی ، پدر آیلار حقی چه گفت؟ ، آیلار حقی از کجا سقوط کرد؟ ، فوت آیلار حقی چه ربطی به اغتشاشات داشت؟ ، آیلار حقی در اغتشاشات کشته شد؟ ، کشته سازی رسانه های ضد انقلاب از مرگ آیلار حقی ، کشته شدن آیلار حقی با تیر ، شلیک یگان ویژه به آیلار حقی ، کشته سازی از ماجرای آیلار حقی ، ماجرای مرگ آیلار حقی از زبان نگهبان برج شهران ، سقوط آیلار حقی از برج شهران تبریز ، آیلار از ساختمان سقوط کرد یا کشته شد؟ ، در ماجرای فوت آیلار چه کسی راست می گوید؟ ، حادثه آیلار حقی چقدر حقیقت دارد؟ ، روایت سقوط آیلار از ساختمان چقدر حقیقت دارد؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
0
0
یه پانزده ثانیه از این دوربین داخل پارکینگ پرش داده شده.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین