پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۲۳۱
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۶
رهبران سیاست خارجی هر دو حزب در حال آماده‌سازی یک قانون هستند که به نام قانون مهسا امینی نامگذاری شده است. این لایحه تحریم‌هایی را علیه مقامات بلندپایه ایران و دفاتر مربوطه آن‌ها اعمال می‌کند.

شعار سال:به گفته منابع کنگره که با واشنگتن فری بیکن صحبت کردند، جمهوری‌خواهان و دموکرات‌های مجلس نمایندگان برای تحریم شخصیت‌های ارشد ایران متحد می‌شوند.

واشنگتن فری بیکن نوشت: رهبران سیاست خارجی هر دو حزب در حال آماده‌سازی یک قانون هستند که به نام قانون مهسا امینی نامگذاری شده است. این لایحه تحریم‌هایی را علیه مقامات بلندپایه ایران و دفاتر مربوطه آن‌ها اعمال می‌کند. حمایت هر دو حزب از این لایحه نشان می‌دهد که رهبران هر دو حزب از دولت بایدن می‌خواهند که موضع سخت‌تری در قبال حکومت ایران اتخاذ کند. این درحالی است که دولت بایدن تاکنون تحریمی علیه مقامات ارشد ایران اعمال نکرده است.

این قانون در کنگره قبلی ارائه شد، اما نتوانست حمایت هیچ دموکراتی را جلب کند. این بار در حالی که جمهوری خواهان کنترل مجلس نمایندگان را در دست دارند، ادعا شده رهبران دموکرات هم از این لایحه حمایت می‌کنند. به گفته منابع کنگره، این لایحه روز جمعه دوباره مطرح شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت برترین ها، تاریخ انتشار:۹ بهمن ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۲۸۲۲۲۴، www.bartarinha.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین