پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دوشنبه ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - 2023 March 27
کد خبر: ۳۸۶۸۶۰
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶
حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس از توضیحات وزرا پیرامون مسمومیت دانش‌آموزان قانع نشدند چراکه این موضوع ادامه پیدا کرده در حالیکه نگاه مجلس این است که عوامل این مسأله هرچه سریع‌تر شناسایی شوند و برخورد جدی با آن‌ها صورت گیرد.

شعار سال: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس از توضیحات وزرا پیرامون مسمومیت دانش‌آموزان قانع نشدند چراکه این موضوع ادامه پیدا کرده در حالیکه نگاه مجلس این است که عوامل این مسأله هرچه سریع‌تر شناسایی شوند و برخورد جدی با آن‌ها صورت گیرد.

حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی پیرامون مسئله مسمومیت سریالی دانش‌آموزان، اظهار کرد: هفته گذشته در کمیسیون‌های بهداشت و آموزش از وزرای آموزش‌وپرورش، بهداشت و اطلاعات دعوت کردیم تا توضیحات خود را پیرامون این مسأله ارائه دهند، اما وزیر اطلاعات نیامد و معاون خود را فرستاد.

فلاحی تصریح کرد: نمایندگان مجلس از توضیح وزرا و به ویژه توضیح معاون وزیر اطلاعات قانع نشدند چراکه این مسأله ادامه پیدا کرده است در حالیکه باید هر چه سریع‌تر شناسایی و متوقف می‌شدند.

وی ادامه داد: نگاه مجلس این است که عوامل این موضوع هر چه سریع‌تر شناسایی شوند و برخورد جدی با آن‌ها صورت گیرد. کمیسیون امنیت ملی نیز روز پنجشنبه گزارشی در صحن ارائه داد و کار را رصد و پیگیری می‌کند. امیدواریم نهاد‌های امنیتی هر چه سریع‌تر تکلیف خود در پیدا کردن عامل یا عوامل داخلی و خارجی را داده و حتماً برخورد قضایی داشته باشند.

توضیح وزرای مربوطه در ماجرای مسمومیت دانش‌آموزان قانع‌کننده نبود
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم دستگاه قضایی افراد یا مجمع‌های خودخوانده بی‌سواد که غیرمسئولانه در این زمینه اظهارنظر کرده و نظام را متهم می‌کنند را فراخوانده و توضیحات آن‌ها را بشنود که چرا در حال تشویش اذهان عمومی علیه نظام هستند؟

وی در پاسخ به این سوال که آیا این مسأله یک حمله تروریستی است؟ توضیح داد: قطعاً، ما کشوری هستیم که ۴۴ سال است در معرض حملات دشمنان هستیم و فرض نخست ما در تمام این مسائل توطئه دشمن است ولو اینکه از طریق عوامل داخلی باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان با رد شایعات آسیب‌های جسمی به دانش‌آموزان، مطرح کرد: براساس اطلاعاتی که از وزارت بهداشت دریافت کردیم، این مسمومیت‌ها زودگذر بوده و آسیب جدی و ماندگاری ندارد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱، کدخبر: ۷۱۷۵۲۱، www.entekhab.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین