پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۷۸۸۲
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۱
رئیسی در نشست با فعالان اقتصاد دیجیتال بیان داشت که بعضی از همسایگان ما به اندازه درآمد ما در حوزه نفت، از کار در حوزه دیجیتال درآمد دارند. اگر ما در عرصه دیجیتال حرکت قابل قبولی ارائه نکنیم دچار عقب ماندگی خواهیم شد و قابل جبران نخواهد بود. باید به این صحبت رئیس جمهور اضافه کرد که اقتصاد دیجیتال، صرفا اقتصاد برپایه فناوری نیست. ضرورت آینده است و بستر‌های اصلی مدیریت یکپارچه در آینده. اقتصاد دیجیتال، میدان رقابت فناوری و علم است و پوسته بیرونی آن در حوزه اقتصاد خود را نشان می‌دهد. اقتصاد دیجیتال، میدانی برای به رخ کشیدن توانمندی‌های امنیتی، نظامی و دفاعی در جنگ‌های ترکیبی آینده است. در کل و در یک کلام، اقتصاد دجیتال، یک ضرورت نیست، یک الزام است. لطفا دستور دهید، بعضی‌ها پا را از روی سیم اینترنت بردارند و برخی دیگر، حلقه صیانت را به نیاتی خاص به اندازه کل زندگی خصوصی و عمومی شهروندان بزرگ نکنند. مصادیق خیانت در گام دوم انقلاب، متفاوت از مصادیق ان در گام اول است. هوشیار نباشیم و نظارت نکنیم و هدایت ننماییم، برخی از خادمین گذشته، ممکن است تبدیل به خائنین آینده شوند. سربسته عرض شد جناب رئیس جمهور.

شعار سال: رئیسی در نشست با فعالان اقتصاد دیجیتال بیان داشت که بعضی از همسایگان ما به اندازه درآمد ما در حوزه نفت، از کار در حوزه دیجیتال درآمد دارند. اگر ما در عرصه دیجیتال حرکت قابل قبولی ارائه نکنیم دچار عقب ماندگی خواهیم شد و قابل جبران نخواهد بود. باید به این صحبت رئیس جمهور اضافه کرد که اقتصاد دیجیتال، صرفا اقتصاد برپایه فناوری نیست. ضرورت آینده است و بستر‌های اصلی مدیریت یکپارچه در آینده. اقتصاد دیجیتال، میدان رقابت فناوری و علم است و پوسته بیرونی آن در حوزه اقتصاد خود را نشان می‌دهد. اقتصاد دیجیتال، میدانی برای به رخ کشیدن توانمندی‌های امنیتی، نظامی و دفاعی در جنگ‌های ترکیبی آینده است. در کل و در یک کلام، اقتصاد دیجیتال، یک ضرورت نیست، یک الزام است.

اقتصاد دیجیتال تنها اقتصاد نیست، میدان زورآزمایی است

لطفا دستور دهید، بعضی‌ها پا را از روی سیم اینترنت بردارند و برخی دیگر، حلقه صیانت را به نیاتی خاص به اندازه کل زندگی خصوصی و عمومی شهروندان بزرگ نکنند. مصادیق خیانت در گام دوم انقلاب، متفاوت از مصادیق آن در گام اول است. هوشیار نباشیم و نظارت نکنیم و هدایت ننماییم، برخی از خادمین گذشته، ممکن است تبدیل به خائنین آینده شوند. سربسته عرض شد جناب رئیس جمهور.

تعداد بازدید : 0

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال،برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین