پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۱۶۸۲
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹
یکی از آسیب های وارد شده به جمهوری اسلامی ایران، اجازه صحبت دادن به برخی از حضرات روحانی برای ورود غیر موثر و بعضا نادرست در کلیه حوزه های شناختی و عملی است. به ویدئو کلیپ جناب حجت الاسلام قاسمیان دقت کنید. برداشت های سلیقه محور سطحی در حوزه سیاسی- دیپلماسی-امنیتی در آن موج می زند. برداشت هایی نادرست و جهت دار از فرمایشات حضرت آقا در خصوص عربستان و اسرائیل نموده اند. آیا فکر نمی کنند که عدم تحقق این برداشت ها، می تواند به وجه عمومی نظام در منظر عمومی و سرمایه اجتماعی جمهوری اسلامی لطمه بزند؟ ایشان حتی در بیان روایات آخرالزمانی هم دچار نوعی کم اطلاعی هستند. غافلند از اینکه ، درگیر های نهایی حضرت (عج ا...) به سمت شرق دور است. با این ادله و عملکردهای گذشته این روحانی خوش آواز و برخی حرف ها و حاشیه های دیگر، آیا جای ندارد که به سرور عزیزمان تذکری داده شود؟ هرچند که عزیز دل برادر ، همه جا حضور دارند و در هر سه حوزه امنیت-سیاسیت-دیپلماسی، نقد کنیم ، اخوی گوشه ای از خیمه را بدست گرفته است. عمرشان پر برکت و عزت شان برقرار. حسب وظیفه حرفه ای مشفقانه و سربسته عرض شد.

شعارسال: انطباق روایات دینی و اخرالزمانی با حوزه‌های دینی، سیاسی و امنیتی برای آینده نگری و جهت یابی‌های تخصصی، نیازمند لحاظ کردن ظرافت‌هایی خاص بوده و بشدت باید از کلی گویی، مطلق پنداری، اهمال و تقلیل گرایی و آسان پنداری دشمن، حاشیه گویی و عدم تفکیک اصل و فرع و ... پرهیز نمود.

آیا دادگاه ویژه روحانیت ، قصد برخورد با حجت الاسلام قاسمیان را ندارد؟

اخیرا کلیپی از آقای غلامرضا قاسمیان در حال انتشار در فضای مجازی است که در ان به نابودی سه ساله اسرائیل اشاره شده است. حجت‌الاسلام قاسمیان مدعی است که اسرائیل نهایتا ۳ سال دیگر از بین می‌رود. بعد از آن به جنگ آمریکا در عربستان می‌رویم.

تعداد بازدید : 64

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال،برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین