پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۳۸۲۵
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۳
تسنیم مدعی شده که پیگیری‌ها نشان می‌دهد که حضور «ویتنی رایت» در برخی اماکن مانند لانه جاسوسی سابق آمریکا و کاخ گلستان نیز به دعوت فرد یا نهادی صورت نگرفته بلکه به عنوان یک فرد عادی و بدون اعلام هویت خود اقدام به حضور کرده است.سیستم ویزادهی از ماهیت کاری غیراخلاقی و مستهجن او مطلع نبوده و او هم‌اکنون در کشور نیست و ... . سوال اینجاست که آیا یک ستاره پورن با آن همه محافظه کاری جرات دارد وارد کشوری ارزشی - اخلاقی و انقلابی شود؟ آیا یک فرد عادی توانایی دعوت از فردی با این مختصات را دارد و برای چنین فردی ،حضور در کشوری مثل ایران ، جاذبه دارد؟ چرا خودفریبی می کنیم. امکان ندارد چنین فردی بدون تضمین کافی و جاذبه مادی ،وارد ایران شده باشد. این نظر ماست تا دوستان معزز چه توجیه ای نمایند.

شعارسال: تسنیم نوشت: یک منبع مطلع درخصوص سفر «ویتنی رایت» به ایران گفته «ویتنی رایت» از ناحیه هیچ ارگانی در ایران دعوت نشده بلکه به صورت شخصی و با اخذ ویزا به ایران سفر کرده و سیستم ویزادهی نیز از ماهیت کاری غیراخلاقی و مستهجن او مطلع نبوده است.

«ویتنی رایت» به دعوت هیچ فرد یا نهادی به ایران نیامده و شخصاً ویزا گرفته و هم‌اکنون در کشور نیست؟!

همچنین پیگیری‌ها نشان می‌دهد که حضور او در برخی اماکن مانند لانه جاسوسی سابق آمریکا و کاخ گلستان نیز به دعوت فرد یا نهادی صورت نگرفته بلکه به عنوان یک فرد عادی و بدون اعلام هویت خود اقدام به حضور کرده است.

ضمن آنکه بازدید از موزه لانه جاسوسی نیازمند تشریفات و هماهنگی خاصی نیست و هرکس می‌تواند برای بازدید به آنجا مراجعه کند. موزه لانه جاسوسی مراجعین و بازدیدکنندگان زیادی دارد که بسیاری از آن‌ها توریست‌های کشور‌های خارجی ازجمله آمریکایی‌ها هستند.

ویتنی رایت کیست؟

ویتنی رایت در سال ۱۹۹۱ در اوکلاهاما سیتی، مرکز ایالت اوکلاهاما، در خانواده‌ای با تبار بومی آمریکایی و ولزی به دنیا آمد. او تحصیل در رشته پرستاری و همچنین تکنسین داروسازی را آغاز کرد و هر دو را رها کرد و به مدت ۱۰ ماه به عنوان رقصنده در اوکلاهاما کار کرد. در ویکی‌پدیای او نوشته شده است: او که به دنبال جهش دیگری در حرفه خود بود، در سال ۲۰۱۶ به عنوان بازیگر وارد صنعت پورنوگرافی شد.

«ویتنی رایت» به دعوت هیچ فرد یا نهادی به ایران نیامده و شخصاً ویزا گرفته و هم‌اکنون در کشور نیست؟!

در بهمن ۱۴۰۲ تصاویری از حضور ویتنی رایت در ایران منتشر شد. او در شبکه‌های اجتماعی خود عکس‌هایی با حجاب در کاخ گلستان و سفارت پیشین آمریکا در تهران منتشر کرد که واکنش کاربران ایرانی را برانگیخت. برخی معتقد بودند که حضور او در ایران همسو با تبلیغات جمهوری اسلامی ایران و با توجه به مواضع حمایتی او از فلسطین بوده‌است. پست اینستاگرام رایت پس از گزارش (ریپورت) کاربران حذف شد. او در پاسخ به اعتراض گسترده مخاطبان فارسی‌زبان نوشت که «کامنت‌ها بسته شده، زیرا انتشار عکس‌های سفرم در ایران به معنای صحه گذاشتن بر حکومت نیست».

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت انتخاب، تاریخ انتشار: 16بهمن1402، کدخبر: 762339، www.entekhab.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین