پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۵۳۴۹
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۳
جلیل محبی از نزدیکان محمدباقر قالیباف در توییتی نوشت: مرکز اسناد انقلاب اسلامی در تاریخ انقلاب بنویسد: آقای سعید جلیلی دو بار انتخابات را به اصلاح طلبان تقدیم کرد. علاوه بر این شاهد افشاگری چیذری درباره علت کناره‌گیری نکردن جلیلی هستیم. واقعا در جلسه مشهد چه گذشت؟!سوال: چرا با حضور سردار قاآنانی بعنوان یک فرد نظامی در این جلسه روبرو هستیم؟ آیا اعتراف امیر چیذری به معنای دخالت دولتی ها در انتخابات است؟

شعارسال: به دنبال پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری، حملات نزدیکان محمدباقر قالیباف به سعید جلیلی آغاز شده است.

حملات قالیبافی‎ها به جلیلی: در تاریخ بنویسید که جلیلی دو بار انتخابات را به اصلاح‌طلبان باخت

جلیل محبی از نزدیکان محمدباقر قالیباف در توییتی نوشت: مرکز اسناد انقلاب اسلامی در تاریخ انقلاب بنویسد: آقای سعید جلیلی دو بار انتخابات را به اصلاح طلبان تقدیم کرد.

حملات قالیبافی‎ها به جلیلی: در تاریخ بنویسید که جلیلی دو بار انتخابات را به اصلاح‌طلبان باخت

افشاگری چیذری درباره علت کناره‌گیری نکردن جلیلی+ در جلسه مشهد چه گذشت؟!
امیر چیذری، فعال سیاسی اصولگرا، در یادداشتی نوشت: «از رفتار‌ها احساس کردم جلیلی نخواسته هوادارانش واقعیات جلسه مشهد را مطلع شوند لذا وادار به شفافیت شدم تا واقعیت عیان شود».
«جلیلی در جلسه، توصیه سردار قاآنی را نپذیرفت. قالیباف که عدم انصراف جلیلی را شکست جبهه انقلاب می‌دید خودش داوطلب انصراف شد. جلیلی با اصرار از قالیباف خواست، بمانید. وی خاطر نشان کرد: بواسطه اتفاق همزمانی که در منطقه افتاد سردار قاآنی باید جلسه را ترک می‌کرد پس بحث‌ها تکنیکال شد. عالمی! در جلسه بود و ادامه بحث داد. آخر جلیلی قول داد فردا (پنجشنبه) نماز مغرب اعلام انصراف خواهم کرد! این فعال اصولگرا در ادامه خاطرنشان کرد: جلیلی روز پنجشنبه بدون توجه به حرفی که در حضور چند آدم آبرودار زده بود گوشی همراه‌ش را خاموش و به امید ظرفیت دولتی در روستا‌ها وارد کارزار شد. به همین راحتی چند نوپای جویای قدرت، آینده انقلاب و کشور را به بازی گرفتند! بی جهت نبود ‎حاج‌قاسم عزیز از این جماعت اکراه داشت».

سوال: چرا با حضور سردار قاآنانی بعنوان یک فرد نظامی در این جلسه روبرو هستیم؟ آیا اعتراف امیر چیذری به معنای دخالت دولتی ها در انتخابات است؟

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از انتخاب، تاریخ انتشار: 16تیر1403، کدخبر:798052، www.entekhab.ir / سایر منابع.

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین