ابوترابی رئیس شعبه یک مجلس شد
سنگدوینی و محسنی بندپی نواب رئیس
انتخابات هیأت رئیسه شعبه یک مجلس یازدهم ظهر امروز (چهارشنبه 7 خرداد) در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که بر این اساس آرای ماخوذه، ابوالفضل ابوترابی به عنوان رئیس و همچنین رمضانعلی سنگدوینی و محمدعلی محسنی بندپی به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه یک انتخاب شدند.
ساداتی نژاد رئیس شعبه دو مجلس شد
دلخوش و اکبری تالارپشتی اعضای کمیسیون آیین نامه و تحقیق
انتخابات هیأت رئیسه شعبه دو مجلس یازدهم ظهر امروز (چهارشنبه 7 خرداد) در محل نشست این شعبه، برگزار شد که بر این اساس، "سیدجواد ساداتی نژاد" به عنوان رئیس، "یوسف داوودی" و "حسین حسین زاده" به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه 2 برگزیده شدند.
زاکانی رئیس شعبه سوم مجلس شد
حسین پور و عنابستانی اعضای کمیسیونهای تحقیق و آئین نامه
انتخابات هیأت رئیسه شعبه 3 مجلس یازدهم عصر امروز (چهارشنبه، 7 خرداد) در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که براین اساس آرای ماخوذه، "علیرضا زاکانی" به عنوان رئیس و همچنین "جبار کوچکینژاد"و"محمدصالح جوکار" به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه 3 انتخاب شدند.
یوسفی رئیس شعبه ۴ مجلس شد
حبیبزاده و حسینزاده بحرینی اعضای کمیسیونهای تحقیق و آئین نامه
انتخابات هیأت رئیسه شعبه 4 مجلس یازدهم عصر امروز (چهارشنبه، 7 خرداد) در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که براین اساس آرای ماخوذه، "مجتبی یوسفی" به عنوان رئیس و همچنین "مرتضی محمودوند"و"مهدی شریفیان" به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه 4 انتخاب شدند.
منادی سپیدان رئیس شعبه پنجم مجلس شد
پاک فطرت و عمویی اعضای کمیسیونهای تحقیق و آئین نامه
انتخابات هیأت رئیسه شعبه پنجم مجلس یازدهم عصر امروز (چهارشنبه، 7 خرداد) در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که براین اساس آرای ماخوذه،"علیرضا منادی سفیدان"به عنوان رئیس و همچنین " جلال محمود زاده" و "مهدی اسماعیلی" به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه پنجم انتخاب شدند.
باقری بناب رئیس شعبه شش مجلس شد
احمدی و فرشادان اعضای کمیسیونهای تحقیق و آئین نامه
انتخابات هیأت رئیسه شعبه شش مجلس یازدهم عصر امروز (چهارشنبه، 7 خرداد) در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که براین اساس آرای ماخوذه،" محمد باقری بناب"به عنوان رئیس و همچنین" عادل نجف زاده" و " روح الله متفکر آزاد" به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه شش انتخاب شدند.
شهریاری رئیس شعبه هفتم مجلس شد
جدی و محمودی اعضای کمیسیونهای تحقیق و آئین نامه
انتخابات هیأت رئیسه شعبه هفتم مجلس یازدهم عصر امروز (چهارشنبه، 7 خرداد) در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که براین اساس آرای ماخوذه،" حسینعلی شهریاری" به عنوان رئیس و همچنین " سید جلیل میرمحمدی"و" محمود احمدی بی غش" به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه هفتم انتخاب شدند.
امیرآبادی رئیس شعبه هشتم مجلس شد
نیکبین و پژمانفر اعضای کمیسیونهای تحقیق و آئین نامه
انتخابات هیأت رئیسه شعبه هشتم مجلس یازدهم عصر امروز (چهارشنبه، 7 خرداد) در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که بر این اساس آرای ماخوذه،" احمد امیرآبادی فراهانی" به عنوان رئیس و همچنین "محمدرضا صباغیان بافقی "و" مهرداد گودرزوند چگینی" به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه هشتم انتخاب شدند.
ذوالنوری رئیس شعبه نهم مجلس شد
خانی و قاضیزاده هاشمی اعضای کمیسیونهای تحقیق و آئین نامه
انتخابات هیأت رئیسه شعبه نهم مجلس یازدهم عصر امروز (چهارشنبه 7 خرداد) در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که بر اساس آرای ماخوذه «مجتبی ذوالنوری» به عنوان رئیس و «فداحسین مالکی» و « سیدجواد حسینی کیا» به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه نهم انتخاب شدند.
تاجگردون رئیس شعبه دهم مجلس شد
میرتاج الدینی و سلیمی اعضای کمیسیونهای تحقیق و آئین نامه
انتخابات هیأت رئیسه شعبه دهم مجلس یازدهم ظهر امروز (چهارشنبه 7 خرداد) در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که بر اساس آرای ماخوذه « غلامرضا تاجگردون» به عنوان رئیس و «محمد وحیدی» و «فرهاد طهماسبی» به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه دهم انتخاب شدند.
تقوی رئیس شعبه یازده مجلس شد
آذری و حسن پور اعضای کمیسیونهای تحقیق و آئین نامه
انتخابات هیأت رئیسه شعبه 11 مجلس یازدهم عصر امروز (چهارشنبه، 7 خرداد) در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که براین اساس آرای ماخوذه،" سیدرضا تقوی" به عنوان رئیس و همچنین "علی آذری "و" سیدصادق طباطبایی" به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه شعبه 11 انتخاب شدند.
برگرفته از فضای مجازی