پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۱۹۶۳
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۳
محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه در بسیاری از کشورهای دنیا تا ۳۵ سالگی را سن جوانی می‌دانند گفت: درخواست افزایش سن جوانی تا ۳۵ سال با کف ۱۸ سال را به شورای عالی جوانان داده‌ایم.

شعارسال: محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان  با بیان اینکه در بسیاری از کشورهای دنیا تا ۳۵ سالگی را سن جوانی می‌دانند گفت: درخواست افزایش سن جوانی تا ۳۵ سال با کف ۱۸ سال را به شورای عالی جوانان داده‌ایم.

وی یادآور شد: سن جوانی در کشور در محدوده سنی ۱۵ تا ۲۹ سال در نظر گرفته شده است.

تندگویان اعلام کرد: تا پایان شهریورماه این افزایش سن در شورای عالی جوان به تصویب می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: به‌کارگیری این رده سنی (۱۵-۲۹ سال) باعث شده است تا هم با وزارت آموزش و پرورش و هم با وزارت کار دچار مشکلاتی شویم.

معاون ساماندهی امور جوانان ادامه داد: جوانان ۱۵ ساله به لحاظ قانونی در انجام امور اداری و حتی مراجعه به بانک‌ها با محدودیت روبرو هستند اما با تغییر حداقل این سن به ۱۸ سال این مشکل را برطرف خواهد کرد.

به گفته وی این افزایش سقف جوانی به ۳۵ سال باعث رشد بیشتر امید در کشور شود.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار: 5 شهریور 1397 ، کدخبر: 13970605000119،www.farsnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین