پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۹۱۸۰۸
تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۲
دستورالعمل تغییر مقطـع سمـت سال تحصیلـی ۹۹-۹۸ بشرح زیر ابلاغ شد.

شعارسال: دستورالعمل تغییر مقطـع سمـت سال تحصیلـی ۹۹-۹۸ بشرح زیر ابلاغ می گردد. شایسته است مدیران محترم مدارس اطلاع رسانی به موقع را ضمن رعایت دقیق ضوابط این دستورالعمل مدنظر قرار دهند .

۱- تغییر مقطع و سمت فقط برای کارکنان رسمی و پیمانی و نیروهای آموزشی مجاز است . لذا پذیرش تقاضای نیروهایی که دراستخدام آزمایشی ؛ قراردادی و یا حق التدریس آزاد می باشند و یا استخدام آنها در رسته های اداری ومالی و خدماتی می باشند تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نیست .

۲- صرفا دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس و بالاتر می توانند متقاضی تغییرمقطع و سمت باشند.

۳- مدرک تحصیلی مورد نیاز جهت تغییر سمت افراد ،آخرین مدرک تحصیلی ثبت شده درسیستم پرسنلی تا پایان مهلت ثبت نام ( ۹۷/۱۲/۲۸ ) متقاضیان می باشد. بدیهی است به مدارک تحصیلی ارائه شده پس از پایان مهلت ثبت نام ، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۴- افرادی که دارای تعهد خدمت درسمت و مقطع خاص می باشند تا پایان مدت تعهد خدمت در رشته شغلی مربوطه ، نمی توانند متقاضی تغییر سمت شوند.

۵- کسانی که در سنوات گذشته مشمول تغییر سمت گردیده اند و یا از این پس ، حکم تغییر سمت آنها صادر می گردد تا۳سال مجاز به ارائه تقاضای تغییر سمت نمی باشند.

۶- کسانی که درسنوات گذشته مشمول تغییر سمت گردیده اند و یا از این پس با تغییر سمت آنها موافقت می گردد تا ۳ سال مجاز به شرکت در فرآیند نقل و انتقالات (داخل و خارج استان ) و انتصابات نمی باشند.

تبصره : همکارانی که همزمان در فرآیند تغییر سمت و نقل وانتقالات (داخل وخارج استان ) جهت سال تحصیلی ۹۹-۹۸ پذیرفته می گردند ، می بایست از یک فرآیند انصراف داده در غیر اینصورت به تشخیص اداره یکی از درخواستهای آنان لغو می گـردد.

۷- شرط موافقت نهایی با تغییر مقطع و سمت و دوره تحصیلی نیروهای پرورشی ، مشاوره و تربیت بدنی ، با عنایت به رشته های تحصیلی مرتبط ، قبولی درمصاحبه تخصصی اداره مشاوره ، امورتربیتی و تربیت بدنی اداره کل می باشد . زمان مصاحبه نیز توسط اداراه متعاقباً اعلام خواهد شد.

تبصره: تغییر وضعیت نیروهای خواهر در نواحی یک و دو زاهدان که متقاضی تغییر سمت به مشاور می باشند ، ممنوع بوده در صورت لزوم ، داشتن حداقل دو سال ابلاغ مشاوره الزامی است .

۸- دارندگان مدرک تحصیلی در رشته های حرفه وفن ، علوم تجربی ، دینی وعربی و مطالعات اجتماعی برابر شیوه نامه وزارت متبوع فقط می توانند تا دوره تحصیلی متوسطه اول تغییرسمت و دوره یابند.

۹- تغییر سمت و دوره تحصیلی مشمولان بخشنامه ۲۳۰ اد سال ۵۸ ( نیروهای آموزشی شاغل در پست های اداری در اداره ) و کادر اداری مدارس مانند : مدیر ، معاون و… درصورت استعفاء از سمت های فوق قبل از صدور حکم تغییر سمت و داشتن ابلاغ در تاریخ ۹۸/۰۷/۰۱ متناسب با تغییر سمت انجام شده با رعایت شرایط احراز بلامانع می باشد.

۱۰- تبصر مهم با توجه به اینکه دستور العمل تغییر سمت به استانها واگذار شده /هر استانی بستگی به نوع شرایط و اقلیم و تعداد نیاز رشته عمل خواهد کرد . این بخشنامه کلی می باشد و هر استانی شرایط خاص خودش دارد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت قطره، تاریخ انتشار:6اسفند1397 ، کدخبر: 46423668: www.ghatreh.com


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین