پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۲۰۴۰
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
نزدیک به سه دهه از ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی می‌گذرد اما هنوز عملیات ساخت و ساز حرم تمام نشده است و این سوال در افکار عمومی مطرح شده که آیا می‌توان تاریخی برای اتمام این عملیات متصور بود؟
شعارسال:نزدیک به سه دهه از ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی می‌گذرد اما هنوز عملیات ساخت و ساز حرم تمام نشده است و این سوال در افکار عمومی مطرح شده که آیا می‌توان تاریخی برای اتمام این عملیات متصور بود؟

آرامگاه امام خمینی (ره) که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی‌ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) از سال ۶۸ بنا شده است. پروژه ساخت و ساز و توسعه حرم مطهر به علت وجود زائران و به‌ویژه مراسم ارتحال امام (ره) در ۱۴ خرداد هر سال، از همان سال ۶۸ شروع گردید و اکنون که نزدیک به سه دهه از ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی می‌گذرد، اماهنوز عملیات ساخت و ساز حرم تمام نشده است.

زائران امام خمینی (ره) در مراسم ۱۴ خرداد ۹۶ نیز باید شاهد به اتمام نرسیدن عملیات عمرانی حرم مطهر باشند که این عدم اتمام ساخت و ساز را جدیدترین تصویر ماهواره‌ای نیز ثبت کرده‌اند.

جدیدترین تصویر ماهواره‌ای گرفته شده در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۹۶ نشان می‌دهد که ساخت و ساز در حرم امام همچنان ادامه دارد

روند ساخت و تخریب دوباره گنبد حرم امام خمینی (ره) را می‌توان از تصاویر ماهواره‌ای به‌دست آمده در ۱۵ سال اخیر (اردیبهشت ۸۱) تا کنون مشاهده کرد. اکنون که ۲۸ سال از رحلتبنیانگذار جمهوری اسلامی می‌گذرد، این سوال در افکار عمومی مطرح شده است که آیا می‌توان تاریخی برای اتمام عملیات ساخت و ساز و بازسازی این حرم متصور بود؟
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت مشرق، تاریخ انتشار15خرداد 98، کدخبر: 731877، www.mashreghnews.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین