پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۹۷۴
تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰
با حکمی از سوی آیت‌الله آملی، رئیس قوه قضائیه، رضا فضل زرندی به عنوان معاون قضایی دیوان عدالت اداری منصوب شد.

شعار سال:

به نقل از روابط عمومی قوه قضائیه، با حکمی از سوی آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه، رضا فضل زرندی به عنوان معاون قضایی دیوان عدالت اداری منصوب شد.

در جلسه معارفه معاون قضایی دیوان، از تلاش‌های ابوالقاسم راستگو برای خدماتی که در ایام عهده‌داری این مسئولیت ارایه کرده است، قدردانی شد.

رئیس دیوان عدالت اداری در این جلسه، فضل زرندی را قاضی موفق و مدیری با تجربه معرفی کرد و اظهار داشت: امیدواریم ایشان بتوانند با توجه به تجاربی که دارند در مسئولیت جدید، هماهنگی و یکدلی بیشتری را در داخل دیوان عدالت اداری برقرار کنند.

وی گفت: یکی از ویژگی‌های این معاونت، پشتیبانی از فعالیت‌های سایر معاونت‌ها بویژه بخش‌های قضایی است که امیدواریم این اقدام به بهترین نحو اجرایی شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی در ادامه به کلیاتی درباره آنچه دستیابی به اهداف بلند در نظام اسلامی است و وظیفه‌ای که دیوان عدالت اداری عهده‌دار آن است پرداخت و افزود: آنچه مسلم است همه ارکان در نظام جمهوری اسلامی باید هماهنگ و همسو حرکت کنند و وظیفه همه دستگاه‌ها است که به این امر کمک کنند.

رئیس دیوان عدالت اداری اضافه کرد: تاکید حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری نیز حرکت مجموعه قوای نظام در یک جهت بوده است زیرا در غیر این صورت به مقصد نخواهیم رسید.

وی همچنین تاکید کرد که برای رسیدن به آرمان‌های نظام و انقلاب ضروری است مجموعه حاکمیت با همراهی و همکاری ملت، به تداوم حرکت در این مسیر کمک کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی، یکی از وظایف دیوان عدالت اداری را ایجاد وحدت و انسجام در داخل تشکیلات اداری دانست و اظهار داشت: ما حداقل باید بتوانیم این هماهنگی و یکدلی را در نظام اداری و سطح سازمان‌ها برقرار کنیم.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری میزان، تاریخ انتشار 21 تیر 1395، کد مطلب:196000 : www. mizanonline.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین