پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۲۲۱۴۲
تاریخ انتشار : ۲۵ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۲
وزیر آموزش و پرورش بر تکمیل طرح های نیمه تمام تاکید کرد و گفت: در فرصت باقیمانده تلاش می کنیم پروژه های نیمه تمام تکمیل و به بهره برداری برسد و در این راستا تخصیص بودجه به سازمان نوسازی را از طریق سازمان توسعه مدیریت پیگیری می کنیم .

شعار سال: علی اصغر فانی در نشستی که با مدیران سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس برگزار شد ،‌ با اشاره به اهمیت نگهداری فضای مدارس، گفت: امسال در آموزش و پرورش سال اهتمام و توجه جدی به تعمیر و نگهداری بهینه فضاهای آموزشی است و سازمان نوسازی،‌ توسعه و تجهیز مدارس کتابچه ای را با موضوع وظایف مدیران در حفظ و نگهداری فضاهای آموزش تهیه و به مدارس ارسال می کند تا مدیران طبق آن به انجام وظیفه بپردازند .

فانی افزود: حضور خیرین ، کمک های مردمی و تلاش های سازمان نوسازی برای جلب مشارکت های خارج از آموزش و پرورش چه از طریق افراد حقیقی و چه اشخاص حقوقی که سال هاست انجام می شود کار بسیار خوبی است و در سه سال اخیر نیز با جدیت پیگیری شده است.

وی تعمیر و نگهداری مدارس را از واجبات دانست و افزود: همیشه برای تعمیر و نگهداری فضای آموزشی به بودجه نیاز نداریم بلکه باید احساس مسئولیت کنیم و نسبت به آن حساس باشیم .

وزیر آموزش و پرورش بر تکمیل طرح های نیمه تمام تاکید کرد و گفت: در فرصت باقیمانده تلاش می کنیم پروژه های نیمه تمام تکمیل و به بهره برداری برسد و در این راستا تخصیص بودجه به سازمان نوسازی را از طریق سازمان توسعه مدیریت پیگیری می کنیم .

فانی با اشاره به گستردگی و پراکندگی مناطق محروم ، اجرا، نظارت و ارزیابی از طرح های عمرانی را کاری سخت و سنگین توصیف کرد و یادآور شد: علیرغم این گستردگی هرساله در ارزیابی های صورت گرفته توسط سازمان مدیریت ،آموزش وپرورش همواره مقام اول یا دوم را در سطح کشور از نظر کیفیت داشته است که از این حیث کار همکاران ما در سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس قابل تقدیر است.

وزیر آموزش و پرورش تجهیز بیش از 107 هزار کلاس به سیستم سرمایشی و گرمایشی که در این دولت شروع شده وتا یک سال باقیمانده به اتمام خواهد رسید را یک کار انقلابی دانست و افزود: خوشحالیم که دانش آموزان ما دیگر در معرض آسیب های که سال های قبل شاهد آن بودیم، نیستند .

وی خاطر نشان کرد: حذف کامل کلاس های خشتی و گلی در دستور کار این دولت است و مدارسی که نرم آنها در فضای آموزشی پایین تر از نرم کلی کشور است بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و از خیرین در این مناطق بیشتر استفاده خواهد شد.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا، تاریخ انتشار 23 تیر95 ، کد مطلب: 122238: www.ana.irاخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین