پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۲۸۷
تاریخ انتشار : ۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۳
معاون وزیر نفت در امور بین الملل و بازرگانی، اقدام وزارت نفت در شناسایی شرکت های صاحب صلاحیت برای فعالیت در حوزه اکتشاف و تولید را گام بزرگی در مسیر اجرای مطلوب مدل جدید قراردادی صنعت نفت خواند و گفت: شرکت های خارجی از فهرست وزارت نفت استقبال می کنند.

شعارسال: «امیرحسین زمانی نیا» تاکید کرد که این استقبال به منزله الزام شرکت های خارجی نیست و آنها اجباری برای انتخاب شریک ایرانی فقط با استناد به این فهرست ندارند.

وی با بیان اینکه هشت شرکت از سوی وزارت نفت در این زمینه ارزیابی و معرفی شدند، افزود: همه این شرکتها از بخش های فعال و توانمند در صنعت نفت ایران به شمار می روند.

زمانی نیا ابراز امیدواری کرد که چارچوب مدل جدید قراردادی صنعت نفت در آینده ای نزدیک نهایی شود.

وزارت نفت با هدف ایجاد و توسعه شرکت های اکتشاف و تولید ایرانی، در فراخوانی از شرکت های متقاضی فعالیت در این حوزه دعوت و با ارزیابی آنها، نام هشت شرکت را به عنوان شرکت های صاحب صلاحیت ایرانی برای فعالیت در حوزه اکتشاف و تولید اعلام کرد.

همچنین وزارت نفت به ٩ شرکت فرصتی ٢ ماهه داده تا با تکمیل مدارک و یا فراهم کردن الزام هایی که به آنها اعلام شده است، دوباره برای قرار گرفتن در این فهرست ارزیابی شوند.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا ، تاریخ انتشار خبر 25 تیر 1395، کدمطلب: 82149608 (5445139) ،www.irna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین