پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۲۲۷۸۷
تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۰
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: اقدام اساسی پرسش مهر می‌تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.

شعار سال:

علی اصغر فانی در کنگره ملی پرسش مهر ۱۶ که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در حال برگزاری است با بیان اینکه برجام، اقدام بسیار بزرگی در وضعیت فعلی کشور است، گفت: موفقیت مذاکرات رابه ملت ایران تبریک می‌گویم.

وی افزود: آموزش و پرورش کارکردها و ساحت‌های مختلفی در تربیت دارد که که یکی از ساحت‌های تربیت در آموزش و پرورش به استناد سند تحول، تربیت سیاسی و اجتماعی است.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: اقدام اساسی پرسش مهر می‌تواند گام مؤثری در پرورش روحیه پرسشگری باشد.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش برنامه‌های متعدد و متنوعی در تربیت سیاسی و اجتماعی دارد و پرسش مهر یک حلقه‌ای از این تربیت سیاسی و اجتماعی است.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: پرسش مهر گام موثری برای تقویت و پرورش روحیه پرسشگری و تحلیل است همچنین، تعامل بین معلمان، دانش‌آموزان و اولیاء با پرسش مهر تقویت می‌شود.

وی بیان کرد: امسال فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیای آنها در این فراخوان شرکت و بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از اولیای دانش‌آموزان درگیر پرسش مهر شدند که نقش آموزش و پرورش در فرهنگسازی و حرکت‌های اجتماعی را نشان می‌دهد.

وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: پرسش مهر اقدام مؤثری برای حساس شدن دانش‌آموزان نسبت به رخدادهای محیطی، داخلی و بین‌المللی است.

وی بیان کرد: خوشحالیم که امسال شاهد حضور بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دانش‌آموز، معلم، دانشجومعلمان و اولیاء در فراخوان ملی پرسش مهر بودیم.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار29 تیر 95 ، کد مطلب:3717818 : www. mehrnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین