پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۸۵۸۷
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۳
شرکت ملی انرژی ابوظبی (طاقه) اعلام کرد که تولید نفت در میدان " آتروش" در کردستان عراق افزایش یافته است.افزایش تولید یک میلیون بشکه نفت در کردستان عراق نقطه عطف برنامه‌های در حال پیشرفت در "بلوک آتروش" کردستان عراق است.

شعارسال: این اولین بار پس از شروع عملیات تولید نفت در این منطقه است که میزان تولید به بیش از یک میلیون بشکه در ماه می‌رسد.

 به نقل از وب‌سایت اماراتی "گلف تودی"، شرکت ملی انرژی ابوظبی (طاقه) اعلام کرد که تولید نفت در میدان " آتروش" در کردستان عراق افزایش یافته است.

این اولین بار پس از شروع عملیات تولید نفت در این منطقه است که میزان تولید به بیش از یک میلیون بشکه در ماه می‌رسد. تولید نفت شرکت اماراتی در این میدان نفتی کردستان عراق از سال 2017 آغاز شد.

افزایش تولید یک میلیون بشکه نفت در کردستان عراق نقطه عطف برنامه‌های در حال پیشرفت در "بلوک آتروش" کردستان عراق است.

میدان نفتی آتروش در 85 کیلومتری شمال غربی "اربیل" کردستان عراق واقع شده و یکی از بزرگترین حوزه‌های نفتی عراق به شمار می‌آید.

این میدان نفتی برای اولین بار در سال 2011 کشف شد و 6 سال بعد مراحل تولید از آن آغاز شد.

در 2 سال گذشته میزان تولید از منابع نفتی آتروش به تدریج افزایش یافته و مجموع تولید آن به بیش از 17 میلیون بشکه می‌رسد.


شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی عصر ایران ،تاریخ انتشار: 31مرداد98،کدخبر:685474 ،www.asriran.com

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین