پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۸۶۱۲
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۱
مدیرعامل شرکت آب‌ منطقه‌ای زنجان گفت: شهرستان زنجان بیشترین آمار چاه‌های مسدود شده را دارد.

شعارسال: یوسف رضاپور ، اظهار کرد: از ابتدا تا پایان سال 96 تعداد 2992 چاه غیرمجاز در استان زنجان پر شده که 178 میلیون و 82 هزار مترمکعب آب از طریق پر کردن این چاه‌ها صرفه‌جویی شده است.

این مسئول ادامه داد: در سال 96 از اضافه‌برداشت 375 چاه‌ مجاز جلوگیری شده که 43 میلیون و 12 هزار مترمکعب از این طریق صرفه‌جویی شده است. همچنین 625 چاه غیرمجاز در سال گذشته پر شده که 25 میلیون و 24 هزار مترمکعب صرفه‌جویی آب ناشی از این عملیات است.

وی افزود: در سال گذشته از اضافه‌برداشت 12 حلقه چاه‌ مجاز جلوگیری شده که حاصل آن یک میلیون مترمکعب آب از این طریق صرفه‌جویی است و علاوه‌ بر آن 134 چاه غیرمجاز در سال‌جاری پر شده که 6 میلیون و 20 هزار مترمکعب صرفه‌جویی آب از محل این انسدادها صورت گرفته است.

رضاپور خاطرنشان کرد: برخورد با چاه‌های غیرمجاز با تشکیل اکیپ‌های نظارتی انجام شده است و شهرستان زنجان بیشترین آمار چاه‌های مسدود شده در سال را به خود اختصاص می‌دهد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت خبری تحلیلی عصرایران، تاریخ انتشار: 18مهر1398 ، کدخبر: 693017 : www.asriran.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین