site traffic analytics اتاق های تندرستی خوابگاهی و دانشگاهی سال آینده توسعه می یابد | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۱۵۱
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان مهمترین برنامه سال آینده را توسعه اتاق های تندرستی در دانشگاه ها عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ۱۰۷ اتاق تندرستی در دانشگاه ها و خوابگاه ها وجود دارد.

شعار سال: به منظور توسعه همکاری ها و اشاعه هر چه بیشتر رشته ورزشی بدنسازی و پرورش اندام در دانشگاه های کشور، مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و پورعلیفرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

محمد حسین علیزاده با اشاره به وضعیت و جایگاه رشته ورزشی بدنسازی و پرورش اندام در دانشگاه های کشور، استقبال و پیشرفت این رشته در بین دانشجویان دانشگاه ها را بسیار چشمگیر و سریع دانسته و بر لزوم تلاش و همکاری همه جانبه برای توسعه علمی و فنی این رشته تاکید کرد.

وی وجود زیرساخت ها و ظرفیت های تخصصی موجود برای این رشته در دانشگاه ها را فرصت بسیار مناسبی برای توسعه علمی و همگانی رشته بدنسازی و پرورش اندام دانست.

 مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۷ اتاق تندرستی در دانشگاه ها و در خوابگاه های دانشجویی وجود دارد و توسعه این فضاها در سال آینده از برنامه های این اداره کل است، بر لزوم برنامه ریزی دقیق و همچنین آموزش افراد بر اساس دانش روز تاکید کرد.

شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: 24بهمن1398 ، کدخبر: 4851638: www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین