پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۸۵۱
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
هرچه به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک‌تر می‌شویم بحث معرفی نهایی نامزدهای انتخاباتی جبهه‌های سیاسی بیشتر موضوعیت می‌یابد زیرا تا چندروز آینده مردم پای صندوق‌های انتخابات می‌روند تا به نامزدهای مورد نظر خود رأی دهند. شورای ائتلاف در ماه‌های اخیر تلاش کرد تا به لیستی واحد متشکل نیرهای انقلابی و کارآمد دست یابد که در نهایت به این مهم نائل شد

شعار سالهرچه به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک‌تر می‌شویم بحث معرفی نهایی نامزدهای انتخاباتی جبهه‌های سیاسی بیشتر موضوعیت می‌یابد زیرا تا چندروز آینده مردم پای صندوق‌های انتخابات می‌روند تا به نامزدهای مورد نظر خود رأی دهند. شورای ائتلاف در ماه‌های اخیر تلاش کرد تا به لیستی واحد متشکل نیرهای انقلابی و کارآمد دست یابد که در نهایت به این مهم نائل شد اما در این بین مخالفان نیروهای انقلابی هم بی‌کار ننشسته‌اند و به دلیل عدم اقبال عمومی به نیروهای غیرانقلابی ایشان مترصد حفظ خود در عرصه سیاسی از طریق تخریب هستند؛ تخریب‌هایی که به اعتبار هیچ سند یقین‌آوری نیست.
زهره الهیان، فعال سیاسی اصولگرا باور دارد که در مقطع کنونی ضرورت دارد که به مردم آگاهی داده شود که سمت خرده‌لیست‌ها نروند. او در تحلیل شرایط فعلی انتخاباتی نیروهای انقلاب گفت: «انتخابات پیش رو شرایط بسیار پیچیده‌ای دارد و نیروهای انقلاب با لیست شورای ائتلاف به صحنه آمده‌اند تا در این شرایط بتوانند مجلس آینده را به یک نهاد انقلابی و کارآمد تبدیل کنند. در مقطع کنونی خرده‌لیست‌هایی در فضای مجازی منتشر می‌شود که این لیست‌ها نتیجه‌ای جز سردرگمی مردم به همراه ندارد. نیروهای انقلاب در چنین فضایی برای حفظ وحدت خود باید با برنامه‌ریزی دقیق بدنه اجتماعی خود را آگاه کنند که لیست شورای ائتلاف لیست اصلی اصولگرایان است تا این وحدت شکل‌گرفته مخدوش نشود. باید از تجربیات گذشته درس بگیریم و در قالب شورای ائتلاف حرکت کنیم تا مجلس آینده متشکل از نیروهای اصیل، انقلابی و کارآمد شود».
او درباره موج تخریب‌هایی که در روزهای منتهی به انتخابات علیه نیروهای انقلاب صورت می‌گیرد، اظهار کرد: «قابل پیش‌بینی بود که هرچه به انتخابات نزدیک می‌شویم، موج تخریب‌ها افزایش یابد. این تخریب‌ها صرفا با هدف تضعیف رأی‌آوری نیروهای انقلاب رخ می‌دهد و تردیدی نیست که با برنامه‌ریزی و هدفمند انجام می‌شود. مردم باید هشیار باشند و با درایت و بصیرت عرصه را تحلیل کنند و بدانند که اتفاقا کسانی که مورد تخریب نیروهایی که به انقلاب اعتقاد ندارند یا دشمنان خارجی قرار می‌گیرند، شایسته‌ترین‌ها برای حضور در مجلس‌اند».

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری فردا، تاریخ 28 بهمن 98، کد خبر: 977585، www.fardanews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین