پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۴۹۹۴
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی از جبران ضرر و زیان تعطیلی مهدهای کودک خبر داد.محمد نفریه معاون امور توانبخشی و رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی درباره ضرر و زیان تعطیلی مهدکودک‌ها، اظهار کرد: دولت ستادی را تشکیل داده است تا ضرر و زیان مربوط به تعطیلی مهدکودک‌ها در پی شیوع ویروس کرونا پرداخت شود.

شعار سال: محمد نفریه معاون امور توانبخشی و رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی درباره ضرر و زیان تعطیلی مهدکودک‌ها، اظهار کرد: دولت ستادی را تشکیل داده است تا ضرر و زیان مربوط به تعطیلی مهدکودک‌ها در پی شیوع ویروس کرونا پرداخت شود.

وی با بیان اینکه کارگروهی تشکیل شده است تا ضررهای اقتصادی مهدهای کودک رفع شود، چراکه آن‌ها حقوق پرسنل و اجاره محل پرداخت می‌کنند، افزود: قرار است تسهیلاتی به مهدهای کودک تعلق گیرد، زیرا در غیر این صورت به سمت ورشکستگی می‌روند، بنابراین با این اقدام یا معاف از پرداخت مالیات می‌شوند و یا می‌توانند اقساط خود را با تأخیر پرداخت کنند.

نفریه درباره عودت هزینه شهریه مهدهای کودک، گفت: معمولا شهریه مهدهای کودک به صورت ماهانه پرداخت می‌شود، اما مهدهایی که به صورت فصلی شهریه را دریافت کرده‌اند باید طبق دستورالعمل‌هایی که طراحی شده شهریه را به خانواده‌ها عودت کنند.

رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی ادامه داد: طبق دستورالعمل‌های معاونت امور اجتماعی، باید شهریه‌های مهدهای کودک به صورت روز شمار در این ایام تعطیلی به خانواده‌ها بازگردانده شود.

سایت شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از سایت سازمان بهزیستی کشور ، تاریخ انتشار 19 اسفند    98، کد خبر:   14585، www.behzisti.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین