پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۷۷۳۹
تاریخ انتشار : ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
فرماندار شهرستان نهاوند از مسافران درخواست کرد شهر را ترک کنند و گفت: از پذیرش مهمانان نوروزی معذوریم و ماندن مسافران را حتی برای یک روز در شهر به صلاح نمی دانم. مراد ناصری در حاشیه رزمایش دفاع بیولوژیک در نهاوند، اعلام کرد: هدف از این رزمایش ضدعفونی و گندزدایی شهرستان نهاوند با حضور لشگر ۲۹ نبی اکرم)(ص و قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در نهاوند است.

شعار سال: مراد ناصری در حاشیه رزمایش دفاع بیولوژیک در نهاوند، اعلام کرد: هدف از این رزمایش ضدعفونی و گندزدایی شهرستان نهاوند با حضور لشگر ۲۹ نبی اکرم)(ص و قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در نهاوند است.

وی ضمن تقدیر از فعالیت خالصانه سپاه و ارتش اظهار کرد: از امروز تا پایان تعطیلات عملیات ضدعفونی در تمامی نقاط شهری و روستایی با نظارت شبکه بهداشت و درمان صورت می‌گیرد چرا که معتقد هستند باید شهر پاک‌سازی‌ از مهمانان و مسافران نورزی شده باشد.

فرماندار نهاوند تصریح کرد: به‌ تمامی بخشداران، دهیاران اعلام‌شده از امروز به بعد کار سم‌پاشی و ضدعفونی تنها برای مناطق شهری و روستایی انجام می‌شود که مهمانان را با احترام برای ترک شهرستان بدرقه کرده باشند.

وی خاطرنشان کرد: مهمان عزیز با توجه به تجدید دیدار صورت گرفته لطفاً از نهاوند خارج شوند چرا که ماندن این عزیزان از امروز به بعد به صلاح ایشان و شهرستان نیست پس تقاضا داریم از این بیشتر با سلامت و جان مردم بازی نکنند وهر چه زودتر شهرستان را ترک کنند.

سایت شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا، تاریخ انتشار 7  فروردین    99، کد خبر:   99010703431، www.isna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین