پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۵۹۸۳
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
کلیپی دردناک از اقدامات هیجانی یک متخصص به بن بست رسیده و صدچندان دردناک تر، داستان عدم برنامه ریزی جهت استفاده موثر از نیروهای انسانی متخصص. هزینه آموزش یک فرد با این مشخصات چند هزار دلار می باشد!!!

شعار سال: محسن عظیمی اعتمادی، نام فردی است که اخیراً در یک کلیپ ویدئویی که به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شد، ضمن اینکه خود را دانش آموخته ارشد دانشگاه امام صادق (ع) و دکتری دانشگاه تهران معرفی می کند، اصل مدارک تحصیلی خود را به دلیل آنچه که نیافتن شغل مناسب و متناسب با تحصیلاتش عنوان می کند، پاره کرد.

تعداد بازدید : 21

او در کلیپی که مورد اشاره قرار گرفت، مدعی است که طی سال های اخیر به شغل مسافرکشی اشتغال داشته و امرار معاش او از این مسیر می گذرد.

پس از انتشار گسترده کلیپ پاره کردن مدارک تحصیلی و بازخوردهایی که داشت، در نهایت این دانش آموخته دکتری مجاب شد تا طی انتشار ویدئویی دیگر ضمن عذرخواهی از دو دانشگاه امام صادق (ع) و نیز دانشگاه تهران، اقدام گذشته خود را ناشی از فشار روانی حاصل از بیکاری عنوان کند.

تعداد بازدید : 33

او در کلیپ دوم خود از دوستان و نزدیکانی که طی این مدت تلاش کرده اند تا مشکل او را برطرف کنند، تشکر کرده است.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی تابناک،تاریخ انتشار:24اردیبهشت1399،کد خبر:978257،www.tabnak.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین