پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۷۷۳۶
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان بر ضرورت کنترل و رصد سامانه «سپهتن» در ناوگان مسافری تأکید کرد.
شعارسال:به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، صفر صادقی راد در جمع رؤسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به اینکه سامانه سپهتن (سامانه پایش هوشمند تردد ناوگان حمل و نقل عمومی) تنها سامانه مکانیزه کنترل تخلف رانندگان است، افزود: این سامانه به منظور پایش هوشمند تردد ناوگان جاده‌ای راه اندازی شده و با مجهز بودن به دوربین، سرعت و چگونگی تردد ناوگان و راننده را از مبدا تا مقصد به شکل برخط کنترل می‌کند.
 
وی ادامه داد: مزایای سامانه سپهتن برای رانندگان بیشتر از سایرین است و از آن جمله می‌توان به اطلاع به موقع از جزئیات تردد ناوگان، مشاهده جزئیات تردد و مسیر سفر خودرو، گزارش میزان توقف‌های خودرو در هنگام سفر اشاره کرد.
 
صادقی راد با اشاره به در پیش رو بودن تعطیلات عید فطر و همچنین تعطیلات تابستان بر کنترل و رصد مستمر این سامانه از سوی مسئولان شرکت‌های مسافربری تأکید کرد و گفت: دقت در رصد تخلفات رانندگان از سوی گشت‌های نظارت و کنترل بسیار مهم است و از زمان راه اندازی سپهتن تخلف سرعت غیرمجاز رانندگان اتوبوس کاهش یافته و موجب افزایش ایمنی شده است.
 
وی همچنین بر نظارت فنی ناوگان حمل و نقل عمومی قبل از سفر تأکید کرد و افزود: پایانه‌های مسافربری و نقلیه عمومی روزانه گندزدایی و ضدعفونی می‌شوند.


شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از  خبرگزاری مهر  ،تاریخ انتشار:  3 خرداد 1399،کدخبر:  4932592،www.mehrnews.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین