پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۴۴۳۳
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰
خیلی از آدم ها همیشه ماسک دارند. بیماری باشد یا نباشد فرقی نمی کند. هیچ وقت خود آنها را نمی بینی یعنی خودشان هم خویشتن را فراموش کرده اند.
شعارسال: خیلی از آدم‌ها همیشه ماسک دارند. بیماری باشد یا نباشد فرقی نمی‌کند. هیچ وقت خود آن‌ها را نمی‌بینی یعنی خودشان هم خویشتن را فراموش کرده اند. البته این روز‌ها باید همیشه ماسک زد مگر وقتی که بیماری ما، یا دیگران را تهدید نکند. اما این ماسک دیگری است. بر عکس بعضی از آدم‌ها همیشه خودشان هستند. با ماسک یا بدون ماسک، می‌توان آن‌ها را به راحتی شناخت. البته این دسته از آدم‌ها که به حقیقت نامشان را گفتم و بهتر بگوین انسان ها، در این شرایط کرونایی همیشه ماسک به صورت دارند. حتی شاید برای دیگران هم نه فقط ماسک که هدایای بهتری هم داشته باشند! مصاحبت با آن‌ها دلنشین است و شما را سبک می‌کند. تعدادشان بسیار کم است و کمتر هم شده. خصوصا در این شرایط کورونایی. اما به فضل الهی هنوز هم هستند.. دعا می‌کنیم خدا بر شمارشان بیفزاید و شر این بیماری و بلا را از سر “انسان‌ها ” کم کند.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شفقنا، تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۰۲۴۹۰۵:www.www.fa.shafaqna.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین