پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۸۴۱۴
تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
رئیس انجمن صنایع شونده با ناراحتی بیان می‌کند که راغب به بالا بردن قیمت‌ها نیستند، اما از اول سال تاکنون، قیمت‌های مواد شوینده و بهداشتی، دو بار بالا رفته و علت اینکار را باید در افزایش لجام گسیخته قیمت ارز جستجو کرد. حاشیه سود واقعی تولید کنندگان این حوزه هنوز پائین است.
شعار سال: رئیس انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی از افزایش ۴۰ درصد قیمت مصوب ۶ محصول شوینده و بهداشتی خبر داد و گفت: قیمت بقیه مواد شوینده نیز ۳۰ درصد افزایش یافته است.
وی تصریح کرد: با توجه به افزایش قیمت تمام‌شده تولید، برخی واحد‌های تولیدکننده محصولات شوینده توانایی ادامه تولید با قیمت‌های قبلی را نداشتند و به دنبال افزایش قیمت بودند که این موضوع از طریق انجمن بررسی شد و به منظور جلوگیری از زیان صنعتگران و همچنین برای جلوگیری از کمبود مواد شوینده در بازار و عدم اعمال قیمت‌های مختلف، مصوبه افزایش قیمت صادر شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا این افزایش قیمت شامل مواد ضدعفونی کننده نیز می‌شود؟ گفت: خیر، افزایش قیمت شامل مواد ضدعفونی کننده نمی‌شود.
علم بیگی با اشاره به افزایش قیمت ارز و همچنین بالا رفتن مواد اولیه تولید محصولات شوینده و بهداشتی به ویژه محصولات پتروشیمی، گفت: الکل چرب، یکی از مواد لازم برای تولید ماده اولیه مورد نیاز محصولات شوینده است که باید توسط پتروشیمی‌ها فرآوری و به واحد‌های صنایع شوینده تحویل داده شود.
علم بیگی در پاسخ به این سوال که آیا افزایش قیمت محصولات صنایع شوینده نیازی به تصویب ستاد تنظیم بازار ندارد؟ گفت: افزایش قیمت‌ها منطبق با دستورالعمل‌های ستاد تنظیم بازار صورت گرفته و نیازی به تصویب نرخ‌ها توسط این ستاد نیست.
تعداد بازدید : 1


پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از منابع گوناگون
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین